Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

JEPET ME QERA SALLON BUKURIE

unaza e re, ngjitur me 2 Palmat | 44 M2 | 10.000 Leke

I kompletuar. Adresa: Rr. Foto Xhavella, Astir, ngjitur me 2 Palmat

Botuar më 07/12/2019
22.000 leke

SHITET BIZNESI BAR RESTORANT PICERI

Sip. 580², i kompletuar, Rruga Elbasanit, buze rruges kryesore

Botuar më 07/12/2019
180.000,00 euro

SHITET BIZNES FARMACIE

Gjendja: e mire, Prane ambulances numer 4, siri kodra

Botuar më 07/12/2019
2.500,00 euro

SHITET BIZNESI PICERI- KREPERI & KUZHINE

Ne gjendje pune, totalish i kompletuar. Shitet per arsye emigrimi, Prane fakultetit Ekonomik, perballe me terminalin e autobuzave te Juglindjes

Botuar më 06/12/2019
27.500,00 euro

OKAZION!! SHITET PER ARSYE EMIGRIMI BIZNESI I NJE PASTRIMI KIMIK,

Lavanderi me eksperience 10-vjeçare, me paisje ne gjendie shume te mire dhe vend ndodhje ideale. Kliente besnike prej vitesh!, Rr. "Margarita Tutulani". Kontaktoni ne:

Botuar më 06/12/2019

JEPET HOTEL ME QERA NE KSAMIL

Gjendja: shume e mire, Hoteli ka nje kapacitet prej 8 dhomash,prej te cilave 4 jane dhoma cifti plus femije ndersa 4 jane suita per 5-6 persona, Hoteli ndodhet ne qender te Ksamilit dhe shume prane detit.

Botuar më 05/12/2019
18.000,00 euro

SHITET BAR KAFE

Gjendja: shume e mire, se bashku me tavolina, karrike dhe te gjitha paisjet e tjera. Ambienti eshte me qera po nuk perfshihet ne cmim, ndodhet ne kryqezim rrugesh rruge kryesore

Botuar më 05/12/2019
1.500.000 leke

SHITET BIZNESI FARMACI

E kompletuar totalisht me te gjitha paisjet e nevojshme per pune, biznes i ngritur pre 20 vitesh, Rruga Kongresi Lushnjes, karshi Restorant Koloseu

Botuar më 05/12/2019

JEPET ME QERA KOPESHT

Me hipoteke, kati 1, sip. 210m², me 6klasa, 1guzhin, 2koridore tualet femijesh, tualet personeli, kopshti funksional, me oborr, rr.enver birko zona astir

Botuar më 04/12/2019
850,00 euro

SHITET BIZNES I PLAYSTATION 3-4

Me pune te ngritur prej 10 vitesh, sip. e ambientit 78m², i kompletuar me 7 tv Lg, 4 Ps 4 dhe 8 cope Ps 3, Rr. "Don Bosko", brenda kompleksit Vizion Plus. Shitet per arsye emigrimi.

Botuar më 04/12/2019
1.300.000 leke
)