Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

SHITET BIZNESI I ALFA MARKET, PERBALLE KOMPLEKSIT MOLLA, TEK ASTIRI, BUZE RRUGES KRYESORE

Karakteristika

Biznesi, Ne shitje, Shitje/qera aktiviteti
Shitet biznesi i alfa market, perballe kompleksit molla, tek astiri, buze rruges kryesore
Përshkrim

Buze rruge kryesore, totalisht i kompletuar, aktualisht ne pune, me zyre te kompletuar si dhe monitorimi, ambient me punime bashkohore, shtruar me parket, shkalle druri., Me pune dhe klientele te ngritur prej 5 vitesh.


Botuar më 18/11/2019

Telefon
)