Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Top

SHITET BIZNES BAR RESTORANT, SIP. 110M², AKTUALISHT NE PUNE. ME KLIENTELE DHE PUNE TE NGRITUR!

Ambient me arredim dhe mobilim modern., Adresa: Tek Rezidenca Ambasador 3, (ish stad...

Botuar më 20/09/2019

SHITET BIZNESI I MANIKYR PEDIKYR

E kompletuar totalisht me te gjitha paisjet e nevojshme, ne gjendje pune. Klientele e rregullt., Ngjitur me gjimnazin "Qemal Strafa"

Botuar më 22/09/2019
140.000 leke

SHITET PAJISJE TE NJE BUTIKU

Arredim aktual i dyqanit 150m², Me aksesoret: sinjale, banak, rafte, alarmet e sinjaleve, reklama, postera, manekina, karela, varese rrobash, Artikujt shiten dhe vec e vec.

Botuar më 21/09/2019
2.426.933 leke

SHITET KLINIKE DENTARE

Gjendja: e re, e kompletuar me dy poltrona cilesore te sapo blere. Sip.objektit 72 m² me hipoteke. 2 ambjente pune dhe 2 ambjente ndihmese. Shitet per arsye emigracioni, Rr.Besim Daja te medreseja prane UKT

Botuar më 21/09/2019
115.000,00 euro

JEPET ME QERA PARUKERI ME TE GJITHE BAZEN MATERIALE. NE GJENDJE TE RE PUNE.

Rr. Don Bosko, ngjitur me Shkollen Iliria, perballe me Vizion+

Botuar më 20/09/2019
33.000 leke

JEPET ME QERA LOKALI

Gjendja: e mire, Lokali ndodhet në paskuqan 1 , rruga demokracia , pranë mermerit . Lokali ka njësipërfaqe prej 130 m2 . Eshte i paisur me Ekspres kafeje , mullir blues , frigorifer dhe kriko birre, Paskuqan 1 , rruga Demokracia

Botuar më 20/09/2019
200 leke/muaj

SHITET BIZNES BAR RESTORANT, SIP. 110M², AKTUALISHT NE PUNE. ME KLIENTELE DHE PUNE TE NGRITUR!

Ambient me arredim dhe mobilim modern., Adresa: Tek Rezidenca Ambasador 3, (ish stadiumi Qemal Stafa) 30m nga arena kombetare.

Botuar më 20/09/2019

MBRAPA KRISTAL CENTER, KOMPLEKSI I PAKATEVE TE TAN DULAKUT

Shitet biznesi Parukeri, e kompletuar totalisht, klientele e rregullt, me xhiro te kenaqshme, shitet per arsye emigrimi

Botuar më 19/09/2019
150.000 leke

OKAZION!!! SHITET BIZNESI RESTORANT ME PRODUKTE BIO, NE NJE NGA PIKAT ME TURISTIKE TE ZONES SE VAQARRIT

Biznes i ngritur prej shume vitesh. Totalisht i kompletuar, ne gjendje pune. Me klientele te rregullt familjare. Kuzhine me gatime tradicionale te zones. Sip totale e ambjentit, 2000m², me lulishte dhe parkim. Shitet URGJENT per arsye shendetsore. Kati I restoranti dhe dy katet e tjera te favorshme per hoteleri

Botuar më 19/09/2019
18.000,00 euro

SHITET BIZNESI PICERI

Totalisht i kompletuar, ne gjendje pune. Me klientele te rregullt. Xhiro ditore te kenaqshmeAdresa: Rr. Sami Frasheri, perballe Shkolles Petro Nini

Botuar më 18/09/2019