Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

OKAZION! SHITET BIZNES RROBAQEPESIE ME KLIENTEL TE NGRITUR PREJ VITESH

Me pune dhe klientele te ngritur prej vitesh, shitet per arsye emigrimi. I kompletuar me: makineri lineare, syzatore, metrazhe edhe per perde. Aktualisht ne pune, Lagjja Ali Demi

Botuar më 16/07/2020
2.000,00 euro

SHITET BIZNES BAR-KAFE ME PUNE DHE KLIENTELE TE SIGURT PREJ VITESH,

Me nje xhiro ditore te konsiderueshme. Totalisht e kompletuar, arredim bashkohor., Midis Pazarit te Ri dhe ATSH-s

Botuar më 13/07/2020
400.000 leke

SHITER BIZNESI OSE JEPET ME QERA RIMBUSHJE ELEKTRONIKE

Gjendja: shume e mire, Shitet Ose Jepet Me Qera Biznesi RIMBUSHJE ELEKTRONIKE.DYQANI KA 10 VJET QE PUNON SI I TILLE DHE ME KLIENTEL TE RREGULLT DHE XHIRO TE NGRITUR, Tirane

Botuar më 13/07/2020

OKAZION! SHITET BIZNES RESTORANT GATIME TRADICIONALE

Me xhiro shume te kenenaqshme, klientel te rregullt, me te gjitha paisjet , biznes aktualisht ne pune., Bulevardi Gjergj Fishta, perball Gjykates se rrethit, Tirane, prane ish Ekspozites

Botuar më 11/07/2020
8.500,00 euro

SHITET BIZNESI FURRE-BUKE

I ngritur prej 13 vitesh. Xhiro te kenaqshme, prodhim dhe shitje e garantuar e 500 bukeve. Shitet per arsye te forte familjare, zona kombinatit

Botuar më 10/07/2020
1,00 euro

SHITET NE QENDER TE TIRANES TEK PIACA (POSTIQJA) BIZNESI BAR KAFE

Biznes i sukseshem qe nga viti 2005, me xhiro te deklaruar mbi 14 milion leke(te reja ne vit). Aktualisht ne gjendje pune me 13 tavolina brenda dhe mbi 20 tavolina ne verande., Qeraja e ambientit mujore 1800 $ shitet

Botuar më 08/07/2020
60.000,00 euro
)