Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Top

SHITET BIZNESI COFFEE SHOP ME DELIVERY

Biznes I nngritur prej 3 vitesh, me xhio te kenaqshme, klientele e rregullt. 5000 E I...

Botuar më 14/07/2019

KERKOHET LICENSE FARMACISTI ME QERA

Per nje farmaci ne Elbasan. Mundesisht te kete mundesi te punoje edhe vete si farmacist, Elbasan

Botuar më 23/07/2019

SHITET BIZNESI FURRE-BUKE

I ngritur prej 13 vitesh. Xhiro te kenaqshme, prodhim dhe shitje e garantuar e 500 bukeve. Shitet per arsye te forte familjare, zona kombinatit

Botuar më 23/07/2019
20.000,00 euro

SHITTE BIZNESI MENGJEZORE FAST FOOD,

Klientele e rregullt, xhiro te kenaqshme, biznes i ngritur prej 1 viti, me leje mjedisore te rregull, Kompleksi Xhura, Porcelan, perballe Universitetit Dekra

Botuar më 23/07/2019

SHITET BIZNESI BUTIK NEXT TO YOU

Veshje per meshkuj + ambienti i biznesit 68m², biznes i ngritur prej 9 vitesh, klientele e rregullt, xhiro e kenaqshme. Shitet per arsye emigrimi. Cmimi, Rr. "Komuna Parisit", ngjitur me shkollen Kristq Rama

Botuar më 23/07/2019
300.000,00 euro

OKAZION! SHITET BIZNES BUTIK RROBASH (OSE VETEM MALLI)TEK RRUGA

Myslym Shyri, ne nje zone me shume levizje, biznes i ngritur prej vitesh, klientele e rregullt. Totalisht i kompletuar me mall dhe te gjitha aksesoret perkates, Adresa: Rr. "Myslym Shyri, prane karburant Gulf

Botuar më 23/07/2019

SHITET BIZNESI BAR-KAFE

I kompletuar ne gjendje pune prej 15 vitesh, klientele e rregullt, xhiro e kenaqshme, Ish fusha e aviacionit

Botuar më 22/07/2019
10.500,00 euro

AMERIKAN MARKET NE SHKODER SJELL PRODUKTE ORIGJINALE AMERIKANE

Produkte te cilesise te pare qe kane te gjitha antibakterialin ne produkte dhe garanci 100%. Nese jeni te interesuar mund te na kontaktoni

Botuar më 22/07/2019

SHITET BIZNESI BAR KAFE RESTORANT NE NJE ZONE TE FAVORSHME,

Stacioni i Trenit,Gjykata e Krimeve te renda.Rrethuar me call center.Shitet per arsye mos perdorimi.I kompletuar, gjendje pune.Kati I 108, kati II 90m, veranda 50 m².Qera 84000lek

Botuar më 22/07/2019
30.000,00 euro

DISPONOJ HOTEL ME 17 DHOMA SI DHE AMBIENTE

Per zhvillim biznesi te ndryshme. Kerkoj partner biznezi per bashkepunim.

Botuar më 22/07/2019