Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

SHITET BIZNESI FURRE BUKE ME SUPER CMIM

Karakteristika

Biznesi, Ne shitje, Shitje/qera aktiviteti
Shitet biznesi furre buke me super cmim
Përshkrim

Aktualisht ne gjendje pune. I kompletuar me te gjitha pajisjet e nevojshme. Me xhiro ditore te kenaqshme dhe clientele te ngritur. Shitet per arsye emigrimi., Rruga Aleksander Moisiu, prane komisariatit nr. 4


Botuar më 13/05/2019

Telefon