Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Top

SHITET BIZNESI I ALFA MARKET, PERBALLE KOMPLEKSIT MOLLA, TEK ASTIRI, BUZE RRUGES KRYESORE

Buze rruge kryesore, totalisht i kompletuar, aktualisht ne pune, me zyre te kompletua...

Botuar më 08/11/2019

OKAZION! SHITET BIZNESI I BAR KAFE NE RRUGE KRYESORE ME DY HYRJE DALJE+ZYRE

Biznes I ngritur prej tre vitesh, kliente e rregullt, pune e ngritur. I kompletuar to...

Botuar më 07/11/2019

SHITET BIZNESI I MANIKYR PEDIKYR

E kompletuar totalisht me te gjitha paisjet e nevojshme, ne gjendje pune. Klientele e...

Botuar më 07/11/2019
140.000 leke

OKAZION!! SHITET AKTIVITETI FARMACI

Me te gjitha paisjet e nevojshme per te filluar punen, Adresa: Don Bosko

Botuar më 06/11/2019

SHITET BIZNESI FARMACI

E kompletuar totalisht me te gjitha paisjet e nevojshme per pune, biznes i ngritur pre 20 vitesh, Rruga Kongresi Lushnjes, karshi Restorant Koloseu

Botuar më 15/11/2019

SHITET BIZNESI BAR KAFE

Ne gjendje pune. Xhiro ditore e kenaqshme, Komuna e PArisit

Botuar më 14/11/2019
700.000 leke

BIZNES FARMACIE

Gjendja: e mire, Shitet biznes farmacie, Siri Kodra

Botuar më 14/11/2019
2.000,00 euro

TEK FRESKU, RRUGA E THESARIT, JEPET ME QERA BIZNES FURRE BUKE – PASTIÇERI

115 M2, e kompletuar me kushte bashkohore. Aktualisht furre buke pasticeri, jepet me qera per te njejtin lloj biznesi. Cmimi 600 Euro.Mundesi edhe per shitje.Whatsapp. 0673098827

Botuar më 14/11/2019

SHITET BAR KAFE

Gjendja: shume e mire, se bashku me tavolina, karrike dhe te gjitha paisjet e tjera. Ambienti eshte me qera po nuk perfshihet ne cmim, ndodhet ne kryqezim rrugesh rruge kryesore

Botuar më 13/11/2019
1.500.000 leke

SHITET AKTIVITETI PASTICERI

Totalisht i kompletuar, arredim bashkohore, paisje te reja. Aktualisht ne gjendje pune

Botuar më 13/11/2019
20.000,00 euro

SHITET BIZNESI BAR KAFE ME CMIM OKAZION PER ARSYE EMIGRIMI!

Me klientele te ngritur dhe ne funksion prej shume vitesh. Aktualisht ne gjendje pune dhe i kompletuar me te gjitha paisjet e nevojshme. Ambjent me sip. 200m², Prane min. se Jashtme, perballe gjimnazit Ismail Qemali

Botuar më 12/11/2019

SHITET BIZNESI KEPUCE PER MESHKUJ DHE FEMRA

+ veshje canta dhe aksesore. Biznesi shitet se bashku me paisjet. Arredim modern. Ambjenti ka magazinim, banjo. Sistem kamerash me IP. Sistem alarmi, kondicioner, fazade te madhe

Botuar më 11/11/2019
15.000,00 euro

SHITET BIZNESI KANCELARI, SIP.45M

SHITET PER ARSYE EMIGRIMI, Rr. "Kongresi Manastirit", pallat i ri, perballe shkolles Kongresi Manastirit

Botuar më 11/11/2019
9.000,00 euro

SHITET AKTIVITETI PARUKERI

Shitet aktiviteti ( parukeri), biznesi eshte i ngritur me klientele te rregullt., Komuna e Parisit, sheshi Jozef San Martin.

Botuar më 11/11/2019
)