Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

SHITET BIZNESI FOTOKOPJE KANCELARI ME CMIM OKAZION

Karakteristika

Biznesi, Ne shitje, Shitje/qera aktiviteti
Shitet biznesi fotokopje kancelari me cmim okazion, 12.000 euro
Përshkrim

Operon dhe ne tregun e makinave me qera dhe agjensi turistike. Biznes i ngritur prej me shume se 12 vitesh me xhiro ditore te kenaqshme., Rruga Muhamed Gjollesha, buze rruges, perball IKMT dhe Inxhinierise se Ndrtimit

12.000,00 euro

Botuar më 18/10/2020

Telefon
)