Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Top

SHITET BIZESI DHE JEPET ME QERA AMBIENTI I KAFE

I kompletuar totalisht me kushte bashkohore te kohes, klientele e rregullt, xhiro dit...

Botuar më 23/08/2019

SHITET BIZNESI DHE OBJEKTI I KLINIKES DENTARE!

Gjendja: shume e mire, Ambjenti 52 m² + depo nen shkalle. Totalisht i riorganizuar. Aparatura dhe mobilje profesionale dentare italiane, MBI ISH KAFE FLOREN, KATI II

Botuar më 24/08/2019
15.000,00 euro

SHES MARKET

Gjendja: shume e mire, me pune te ngritur dhe me klientele te ngritur. I kompletuar me te gjitha gjerat, tirane laprake

Botuar më 23/08/2019

SHITET BIZNESI

Nje kuzhine rosticeri , gatime tradcionale shqiptare , me nje klientele stabel , ambjenti ndodhet ne qender te tiranes , shitet per arsye ortakerie, ngjitur me : 3 fakultetet UET, SHKENCAT SOCIALE, MESDHETARIT dhe Drejtorise se pergjithshme te OSHE

Botuar më 23/08/2019

SHITET BIZESI DHE JEPET ME QERA AMBIENTI I KAFE

I kompletuar totalisht me kushte bashkohore te kohes, klientele e rregullt, xhiro ditore te kenaqshme. Cmimi i Shitjes se biznesit 20.000 E. Qeraja e ambienti 100.000 leke ne muaj

Botuar më 23/08/2019

SHITET BIZNESI FURRE-BUKE

I ngritur prej 13 vitesh. Xhiro te kenaqshme, prodhim dhe shitje e garantuar e 500 bukeve. Shitet per arsye te forte familjare, zona kombinatit

Botuar më 23/08/2019
20.000,00 euro

JEPET ME QERA FAST FOOD, PICERI, CREPERI

Gjendja: shume e mire, me te gjitha paisjet e nevojshme ne gjendje shume te mire pune, Rruga Gramoz Pashko, rruga perballe Fakultetit Ekonomik

Botuar më 21/08/2019
40.000 leke/muaj

DURRES, LAGJIA 3, RR. "MIGJENI", SHITET KLINIKE DENTARE

Perballe poliklinikes qendrore, kati II e kompletuar, banjo shitet bashke me ambjentin

Botuar më 21/08/2019
121 leke

SHITET BIZNESI BAR-KAFE

I kompletuar ne gjendje pune prej 15 vitesh, klientele e rregullt, xhiro e kenaqshme, Ish fusha e aviacionit

Botuar më 21/08/2019
10.500,00 euro

SHITET PAJISJET E NJE FURRE BUKE

Ne gjendje shume te mire.dhe nje gjenerator, Selite,Tirane

Botuar më 21/08/2019
25.000,00 euro

SHITET AKTIVITETI FURRE-BUKE

Bashke me pajisjet e nevojshme, biznes i ngritur prej shume vitesh, klientele e rregullt, Rr. Milto Tutulani, tek fakulteti Juridik

Botuar më 21/08/2019
6.000,00 euro