Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Top

SHITET BIZNESI I ALFA MARKET, PERBALLE KOMPLEKSIT MOLLA, TEK ASTIRI, BUZE RRUGES KRYESORE

Buze rruge kryesore, totalisht i kompletuar, aktualisht ne pune, me zyre te kompletua...

Botuar më 18/11/2019

SHITET BIZNESI I MANIKYR PEDIKYR

E kompletuar totalisht me te gjitha paisjet e nevojshme, ne gjendje pune. Klientele e...

Botuar më 17/11/2019
140.000 leke

OKAZION!! SHITET AKTIVITETI FARMACI

Me te gjitha paisjet e nevojshme per te filluar punen, Adresa: Don Bosko

Botuar më 16/11/2019

SHITET BIZNESI "FARMACI MIRI" ME MBI 20 VITE EKSPERIENCE NE NJE NDER ZONAT ME TE FREKUENTUARA TE TIRANES, ME TE GJITHA KUSHTET QE NJE FARMACI DUHET TE KETE, NE HAPESIRE,

Mobilim, restaurim te bere vitin e fundi. Me klientele te ngritur dhe kontrate me FSDKSH. Biznesi shitet per arsye emigrimi, Rr Petro Nini Luarasi, prane Shkolles se Baletit/Tirane

Botuar më 21/11/2019

SHITET BIZNESI KANCELARI, SIP.45M

SHITET PER ARSYE EMIGRIMI, Rr. "Kongresi Manastirit", pallat i ri, perballe shkolles Kongresi Manastirit

Botuar më 21/11/2019
9.000,00 euro

SHITET PAJISJET E NJE FURRE BUKE

Ne gjendje shume te mire.dhe nje gjenerator, Selite,Tirane

Botuar më 20/11/2019
25.000,00 euro

SHITET BIZNES FURRE PATICERI SHENJATARI

Tek Rruga e Kavajes, tek stacioni Autobuzit, xhiro e kenaqshme, paisje profesionale

Botuar më 19/11/2019
60.000,00 euro

SHITET BIZNESI CERDHE

Gjendja: shume e mire, me te gjtha pajisejt e nevojshme. shitet per arsye emigrimi, Rr. Grigor Heba, mbrapa stadiumit Dinamo

Botuar më 18/11/2019
5.000.000 leke

SHITET KLINIKE DENTARE

Gjendja: e re, e kompletuar me dy poltrona cilesore te sapo blere. Sip.objektit 72 m² me hipoteke. 2 ambjente pune dhe 2 ambjente ndihmese. Shitet per arsye emigracioni, Rr.Besim Daja te medreseja prane UKT

Botuar më 18/11/2019
115.000,00 euro

SHITET BIZNESI I ALFA MARKET, PERBALLE KOMPLEKSIT MOLLA, TEK ASTIRI, BUZE RRUGES KRYESORE

Buze rruge kryesore, totalisht i kompletuar, aktualisht ne pune, me zyre te kompletuar si dhe monitorimi, ambient me punime bashkohore, shtruar me parket, shkalle druri., Me pune dhe klientele te ngritur prej 5 vitesh.

Botuar më 18/11/2019

SHITET BIZNES GRILL BAR(BAR, ZGARE, FAST-FOOD)

Ambjent 2 katesh, buze rruges kryesore, pozicion i favorshem. Arredim bashkekohor. Klientele e rregullt, xhiro e kenaqshme. Shitet per arsye emigrimi. Cmim i arsyeshem, Rr."Kavajes", 50m nga Club Cavaliero, perballe Chinco Kavali

Botuar më 17/11/2019

SHITET BIZNESI I MANIKYR PEDIKYR

E kompletuar totalisht me te gjitha paisjet e nevojshme, ne gjendje pune. Klientele e rregullt., Ngjitur me gjimnazin "Qemal Stafa"

Botuar më 17/11/2019
140.000 leke

SHITET OSE JEPET ME QERA BIZNESI FURRE-BUKE

Aktualisht ne gjendje pune, me klientele te rregullt, ne gjendje shume te mire, me te gjitha pajisjet, Rr. Besim Alla, ne Misto Mame

Botuar më 17/11/2019
850.000 leke
)