Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

SHITET BIZNESI "FARMACI MIRI" ME MBI 20 VITE EKSPERIENCE NE NJE NDER ZONAT ME TE FREKUENTUARA TE TIRANES, ME TE GJITHA KUSHTET QE NJE FARMACI DUHET TE KETE, NE HAPESIRE,

Karakteristika

Biznesi, Ne shitje, Shitje/qera aktiviteti
Shitet biznesi "farmaci miri" me mbi 20 vite eksperience ne nje nder zonat me te frekuentuara te tiranes, me te gjitha kushtet qe nje farmaci duhet te kete, ne hapesire,
Përshkrim

Mobilim, restaurim te bere vitin e fundi. Me klientele te ngritur dhe kontrate me FSDKSH. Biznesi shitet per arsye emigrimi, Rr Petro Nini Luarasi, prane Shkolles se Baletit/Tirane


Botuar më 11/11/2019

Telefon
)