Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

SHITET BIZNESI VOLKSWAGEN FURGON,

viti i prodhimit 94 | 250.000 Leke

Viti 94 plus biznesi tregti uji. Shitet ne total makin dhe biznes

Botuar më 25/09/2020
300.000 leke

SHITET BIZNESI PARUKERI ESTETIKE - FUSTANE ME QERA

Ambjent me sip. 70m², i mobiluar. Me klientele te ngritur dhe xhiro ditore te kenaqshme, vendndodhje strategjike ( zone e populluar e rrethuar me pallate), Rruga Marko Bocari, perballe Le Bon

Botuar më 25/09/2020

SHITET BIZNES ARIS KONFETAS

Biznes i ngritur qe ne 2005, me klientele te rregullt, xhiro e kenaqshme, shiten edhe vetem paisjet dhe materialet. Fjongo, lule, dhe aksesore te ndryshem dasmash, Unaza e re tek Astiri. Te interesuarit per me shume informacion te kontaktojne ne numrin e telefonit

Botuar më 25/09/2020

SHITET HOTEL NE QENDER TE TIRANES

Gjendja: shume e mire, Shes Hotel ne pune dhe klientele. Eshte 4 kate dhe 8 dhoma me banjo brenda. Siperfaqe ndertimi 280m. Me hipoteke. Me staf punonjesish. Jo agjensi, Ne Qender te Tiranes

Botuar më 24/09/2020
615.000,00 euro

SHITET NE QENDER TE TIRANES TEK PIACA (POSTIQJA) BIZNESI BAR KAFE ANIMUS

Biznes i sukseshem qe nga viti 2005, me xhiro te deklaruar mbi 14 milion leke(te reja ne vit). Aktualisht ne gjendje pune me 13 tavolina brenda dhe mbi 20 tavolina ne verande., Qeraja e ambientit mujore 1800 $ shitet

Botuar më 24/09/2020
60.000,00 euro

SHITET BIZNESI BARBER SHOP

I mobiluar me te gjitha paisjet dhe mobiljet e nevojshme, vend per 2 poltrone, lavatest, TV dhe kondicioner. Me klientele te ngritur dhe xhiro ditore te kenaqshme, Rruga Thoma Koxhaj

Botuar më 23/09/2020
300.000 leke

JEPET ME QERA AMBIENT BIZNESI

Gjendja: shume e mire, Ambienti i brendshem 32 m2. Ambienti i jashtem 50 m2., Komuna e Parisit mbrapa lulishtes.

Botuar më 23/09/2020

JEPET ME QERA AMBIENT BIZNESI

Gjendja: shume e mire, Ambienti i brendshem eshte 32m2 . Ambienti i jashtem 50m2., Komuna e Parisit, mbrapa lulishtes.

Botuar më 23/09/2020

SHITET BIZNESI BULMETORE TEK KOMUNA E PARISIT PER ARSYE EMIGRACIONI.

Gjendja: shume e mire, dyqani ndodhet anes rruges.kati perdhes me te gjitha paisjet e reja ( inverter) i dizejnuar shume mire., komuna e parisit

Botuar më 23/09/2020

SHITET BIZNESI FUSTANE ME QERA DHE PER SHITJE RITA

Shitet i gjithe biznesi , me te gjitha pajisjet dhe fustanet , jane punime te cilesise se pare italiane ,Aktualisht ambjenti ku ushtrohet aktiviteti eshte me qera , cmimi 260 euro, Mund ti shihni dhe ne faqen e instagramit (dresslandrita) adresa :rruga : Bilal Golemi , komuna e parisit prane shkolles Fenix

Botuar më 23/09/2020
)