Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Top

SUPER OKAZION!! SHITET BIZNES I FAST FOOD MODERN DHE I RI

I CILI SHTRIHET NE NJE NE POZICION SUPER TEK KRYQEZIMI I RRUGES ELBASANIT. Per me tep...

Botuar më 15/02/2019
35.000,00 euro

JEPET ME QERA BIZNESI FAST FOOD ZGARE

Biznes i ngritur prej tre vjetesh, e kompletuar totalisht me kushte bashkohore, klien...

Botuar më 14/02/2019

SHITET BIZNES I NJE HOTELI NE QENDER TE TIRANES!! ME PUNE DHE KLIENTE TE NGRITUR, AKTUALISHT NE FUNKSION,

Arredim teper komod dhe bashkohor. Hoteli disponon dhe ambiente te tjera ndihmese te ...

Botuar më 08/02/2019

SHITET BIZNESI PARUKERI ESTETIK

Me klientele te ngritur dhe xhiro ditore te kenaqshme. E mirembajtur nga parukere me eksperience pune 20 vjecare, Perballe me maternitetin e ri, buze rruge

Botuar më 15/02/2019

SHITET OSE JEPET ME QERA BIZNES PICERI FAST FOOD SIP.50M²+ BAR KAFE,

Sip.50m² +verande te perbashket 60m², kompletuar totalisht, aktualisht ne gjendje pune me xhiro te kenaqshme, klientele e rregullt . Cmimi diskutohet nga afer, Prane Restorant Freskut

Botuar më 15/02/2019

SHITET BIZNESI I RIPARIME ELEKTRO SHTEPIAKE DHE KONDICIONER

Aktualisht ne gjendje pune, me paisje elektro dhe baze material, biznes I ngritur prej 20 vitesh. Shitet per arsye shendetesore, Prane Vizion Plus

Botuar më 15/02/2019

SUPER OKAZION!! SHITET BIZNES I FAST FOOD MODERN DHE I RI

I CILI SHTRIHET NE NJE NE POZICION SUPER TEK KRYQEZIMI I RRUGES ELBASANIT. Per me teper informacion lutemi kontaktoni ne:

Botuar më 15/02/2019
35.000,00 euro

SHITET BIZNESI EMBELTORE BEHARI KLINETELE E RREGULLT , XHIRO E KENAQSHME, BIZNES I NGRITUR PREJ 13 VITESH.

E kompletuar totalisht, 10 frigorifere professional, makine prodhimi akullore, furre, grumatrice etj. Shitet per arsye emigrimi, Don Bosko

Botuar më 14/02/2019

KOMPANIA E-ASL GROUP

Kerkon licence inxhinieri ndertimi per drejtues teknik

Botuar më 14/02/2019

JEPET ME QERA BIZNESI FAST FOOD ZGARE

Biznes i ngritur prej tre vjetesh, e kompletuar totalisht me kushte bashkohore, klientele e rregullt, aktualisht ne gjendje pune, Astiri, mbrapa Alfa Bank

Botuar më 14/02/2019

OKAZION!!! SHITET AKTIVITETI BUTIK RROBASH

Me te gjitha kushtet, dy katesh, me klientele te rregullt, xhiro mujore e kenaqshme. Shitet per arsye emigrimi, Rruga Mine Peza, perball Hotel Krujes, ne krah te Policise

Botuar më 14/02/2019

LICENCE FARMACIE

Jepet me qera licence farmacie

Botuar më 13/02/2019
15.000 leke

JEPET ME QERA LOKAL I INVESTUAR SHUME NE ASTIR

Gjendja: e re, lokali organizohet nga 135 m te brendshme dhe 70 m verande me tende, ne cmim perfshihen taksat, kusht parapagim 1 vjecar, nuk bashkepunojme me agjensi, ne rruge kryesore

Botuar më 13/02/2019
1.800,00 euro/muaj