Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Top

SHITET BIZNESI ONE DESIGNS (STUDIO DIZANJ DHE PRINTIM) BIZNESI I NGRITUR PREJ 18 VJETESH

Klientele e rregullt me xhiro te kenaqshme, e kompletuar totalisht me te gjitha paisj...

Botuar më 18/01/2019

SHITET BIZNESI PARUKERI ESTETIKE

Me te gjitha pajisjet dhe klientele te ngritur, ne rruge kryesore, shitet per arsye emigrimi, Unaza e re, kompleksi Molla

Botuar më 24/01/2019
1 leke

OKAZION!!! SHITET BIZNESI PARUKERI

Biznes i ngritur prej 1 viti e gjysem. Xhiro e kenaqshme. Sip ambjenti 60m², totalisht i kompletuar. Shitet per arsye emigrimi, Ne Bllok, tek Fakulteti Juridikut

Botuar më 24/01/2019
700.000 leke

SHITET BIZNESI BAR KAFE

Gjendja: shume e mire, siperfaqe e brendshme 70m² +verande 30m². shitet si biznes dhe qeraja mujore 60.000 leke, perballe me universitetin e sporteve ngjit me drejtorine e sigurimeve

Botuar më 23/01/2019
5.000,00 euro

SHITET SUPER BIZNES ATELIER TE KOMUNA E PARISIT

Gjendja: shume e mire, per funksion te mirfillte prodhimi,krijimi dhe show room,ku produktet reklamohen ne menyren me te mire te mundshme.Sip totale eshte 120 m2,dupleks dhe nje magazine e vogel., Rikonstruksioni eshte bere para 6 muajsh.Klientela e perzgjedhur rregullisht qe prej 5 vitesh.KOMUNA E PARISIT, TE KIKA 2.

Botuar më 22/01/2019
19.000,00 euro

SHITET BIZNESI SERVIS MAKINASH

Biznes I ngritur prej nje viti, klientele e rregullt., Lagjia Ali Demi, prane fushes se Zeze

Botuar më 22/01/2019
14.000,00 euro

SHITET SHTYPSHKRONJE

Me te gjitha makinerite e nevojshme, aktulisht ne gjendje pune, me kontrate per libra shkollor, + ambjenti 2 katesh 600m², 470m² oborr, Rr. Don Bosko

Botuar më 22/01/2019
1.000.000,00 euro

SHITET BIZNES FURRE BUKE

Me klientele te rregullt Afer kryqezimit tek Vasil Shanto

Botuar më 22/01/2019
2.000.000 leke

SHITET BIZNESI DYQANI BULMETI

Me xhiro te kenaqshme , klientele te rregullt , e kompletuar , me frigorifere, Adresa : Komuna e Parisit , perballe me Kullat e Arabit

Botuar më 21/01/2019
400.000 leke

SHITET AKTIVITETI I BUTIK RROBASH

Me pune te ngritur prej 7 vitesh, me klientele te ngritur. Shitet per arsye emigrimi., Blv. "Bajram Curri", pallati 1 Maji.

Botuar më 21/01/2019
200.000 leke

SHITET AKTIVITETI: MAKINETA BIG BOOM

Aktivitet i ngritur qe prej vitit 2009, me marredhenie te konsoliduara me Qendra Tregetare dhe Qendra atgetimi per femijet ne te gjithe Shqiperine. Gjithsej 123 makineta., Blue Bar - TEG; City Park; Kristal Center; Concord Center; PAM; Flagship-Durres, QTO-Elbasan, QTO-Fier; Scooby Doo-Vlore etj. Te interesuarit te kontaktojne ne nr.

Botuar më 21/01/2019