Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

JEPET ME QERA LOKAL BAR KAFE ENGJELL

TEK KRYQEZIMI RR. NJAZI MEKA ME NIKO AVRAMI, ALLIAS, 100m², me hapesire lulishte, e kompletuar aktualisht ne pune.

Botuar më 28/01/2020
50.000 leke

OKAZION! SHITET (OSE JEPET ME QERA) BAR LOKAL I DISPONUESHEM PER CDO LLOJ BIZNESI

Lokal i ri,shume rinore,ne gjendje pune, Aktualisht me qera.Shitet per arsye emigrimi. Lokali 63m², verande 80, Rruga Sami Frasheri, mbas shkolles Edith Durham. Cmimi i diskutueshem

Botuar më 28/01/2020
170.000,00 euro

AMERIKAN MARKET NE SHKODER SJELL PRODUKTE ORIGJINALE AMERIKANE

Produkte te cilesise te pare qe kane te gjitha antibakterialin ne produkte dhe garanci 100%. Nese jeni te interesuar mund te na kontaktoni

Botuar më 28/01/2020

JEPET ME QERA BIZNES FURRE BUKE PASTICERI

I kompletuar, ne gjendje pune. Me klientele te ngritur. Jepet si biznes ose vetem ambjenti bosh me sip. 105m², Adresa: Pallatet Agimi

Botuar më 28/01/2020
1.300,00 euro

QIRADHENIE

Gjendja: e re, Dyqan kati i II,1 ambient 80m2 i ngritur per biznes dhe 1 ambient tjeter 140m2. Jepen te ndara ose se bashku. I pershtatshem per cdo lloj aktiviteti dhe klinika mjekesore., Rruga Bardhyl,prane qendres spitalore Nene Tereza.

Botuar më 27/01/2020
1.700,00 euro/muaj

SHITJE AKTIVITETI

Gjendja: e mire, Shitet aktiviteti dhe i gjithe investimi i nje bar kafe, ne rruge kryesore. Biznesi ka vite qe miremenaxhohet por shitet per arsye emigrimi. Cmim i arsyeshem (per detaje kontakto), Rr.Ferit Xhajko(perballe restorant Durresit), Tirane

Botuar më 27/01/2020

SHITET BIZNESI FAST FOOD DHE ZGARE

Ne gjendje pune. Xhiro mujore 500.000-700.000 leke. Me dokumenta te rregullta. Me leje mjedisore. pranohet pagesa me keste, Rr. Ndre Mjeda, kompleksi kontakt

Botuar më 27/01/2020
8.000,00 euro

SHITET BIZNES DISTRIBUCIONI EKSLUZIV PER SHQIPERINE ME AKTIVITET KOZMETIKE “MUÇA COSMETICS”,

Ne funksion dhe me klientele te ngritur prej mbi 20 vitesh. Adresa: Prane Medresese, tek Concord Center. Te interesuarit mund te klikojne faqen tone te webit: www.mucacosmetics

Botuar më 27/01/2020

SHITET BIZNESI MARKAT DHE RESTORANT PESHKU

Sip.ambjenti 125m²., Ish Parku i autobuzave, Rr. "Ndre Mjeda"

Botuar më 27/01/2020
27.000,00 euro

SUPER OKAZION!!! SHITET BIZNESI PASTRIM KIMIK

Biznes i ngritur prej 8 vitesh. Me klientele te rregullt. Totalisht i kompletuar. Ne gjendje pune. Cmim i arsyeshem, Adresa 1: Rr. Xhanfize keko, tek Varri BamitAdresa 2: Rr. Asdreni, afer Pasticeri Nefelit

Botuar më 27/01/2020
)