Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Top

SHITET BIZNESI I ALFA MARKET, PERBALLE KOMPLEKSIT MOLLA, TEK ASTIRI, BUZE RRUGES KRYESORE

Buze rruge kryesore, totalisht i kompletuar, aktualisht ne pune, me zyre te kompletua...

Botuar më 18/11/2019

SHITET BIZNESI I MANIKYR PEDIKYR

E kompletuar totalisht me te gjitha paisjet e nevojshme, ne gjendje pune. Klientele e...

Botuar më 17/11/2019
140.000 leke

OKAZION!! SHITET AKTIVITETI FARMACI

Me te gjitha paisjet e nevojshme per te filluar punen, Adresa: Don Bosko

Botuar më 16/11/2019

SHITET BIZNESI I NJE DYQANI CELULARESH

Me klientele te ngritur. Biznes i ngritur prej dy vitesh. Totalisht i kompletuar, ne gjendje pune. Shitet per arsye nderrim aktiviteti, Rr. Muhamet Gjollesha, prane Ures se Vasil Shantos

Botuar më 22/11/2019
5.500,00 euro

SHITET BIZNESI BAR KAFE ME CMIM OKAZION PER ARSYE EMIGRIMI!

Me klientele te ngritur dhe ne funksion prej shume vitesh. Aktualisht ne gjendje pune dhe i kompletuar me te gjitha paisjet e nevojshme. Ambjent me sip. 200m², Prane min. se Jashtme, perballe gjimnazit Ismail Qemali

Botuar më 22/11/2019

SHITET BIZNESI PARUKERI

Shitet biznesi parukeri me te gjitha pajisjet e nevojshme te parukerise dhe estetikes. Klientele e ngritur., Rr. Rapo Hekali, mbi Qendren Kristal

Botuar më 21/11/2019
10.000,00 euro

SHITET BIZNESI PICERI- FAST FOOD

Ne funksion prej 7 muajsh, totalisht i kompletuar me te gjitha paisjet e reja. Me klientele te ngritur dhe xhiro ditore te kenaqshme, Prane Sheshit Wilson

Botuar më 21/11/2019

SHITET BIZNESI "FARMACI MIRI" ME MBI 20 VITE EKSPERIENCE NE NJE NDER ZONAT ME TE FREKUENTUARA TE TIRANES, ME TE GJITHA KUSHTET QE NJE FARMACI DUHET TE KETE, NE HAPESIRE,

Mobilim, restaurim te bere vitin e fundi. Me klientele te ngritur dhe kontrate me FSDKSH. Biznesi shitet per arsye emigrimi, Rr Petro Nini Luarasi, prane Shkolles se Baletit/Tirane

Botuar më 21/11/2019

SHITET BIZNESI KANCELARI, SIP.45M

SHITET PER ARSYE EMIGRIMI, Rr. "Kongresi Manastirit", pallat i ri, perballe shkolles Kongresi Manastirit

Botuar më 21/11/2019
9.000,00 euro

SHITET PAJISJET E NJE FURRE BUKE

Ne gjendje shume te mire.dhe nje gjenerator, Selite,Tirane

Botuar më 20/11/2019
25.000,00 euro

SHITET BIZNES FURRE PATICERI SHENJATARI

Tek Rruga e Kavajes, tek stacioni Autobuzit, xhiro e kenaqshme, paisje profesionale

Botuar më 19/11/2019
60.000,00 euro

SHITET BIZNESI CERDHE

Gjendja: shume e mire, me te gjtha pajisejt e nevojshme. shitet per arsye emigrimi, Rr. Grigor Heba, mbrapa stadiumit Dinamo

Botuar më 18/11/2019
5.000.000 leke

SHITET KLINIKE DENTARE

Gjendja: e re, e kompletuar me dy poltrona cilesore te sapo blere. Sip.objektit 72 m² me hipoteke. 2 ambjente pune dhe 2 ambjente ndihmese. Shitet per arsye emigracioni, Rr.Besim Daja te medreseja prane UKT

Botuar më 18/11/2019
115.000,00 euro
)