Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

SHITET BIZNES BAR-KAFE ME PUNE DHE KLIENTELE TE SIGURT PREJ VITESH,

Me nje xhiro ditore te konsiderueshme. Totalisht e kompletuar, arredim bashkohor, Midis Pazarit te Ri dhe ATSH-s

Botuar më 10/12/2019
5.000,00 euro

JEPET ME QERA AKTIVITETI FURRE BUKE

Totalisht i mobiluar dhe i pajisur me te gjitha paisjet e nevojshme. Ambjent me sip. 46m², biznes i ngritur prej 25 vitesh, me klientele te rregullt dhe xhiro ditore te kenaqshme, Rruga Irfa Tomini, ish stacioni i fundit i Tiranes se Re

Botuar më 10/12/2019
500,00 euro

SHITET BIZNESI PRODHIM KEPUCESH

Me te gjitha makinerite, mundesi shitjesh makinerish te ndara, Rruga Siri Kodra, blloku i magazinave

Botuar më 10/12/2019
26.000,00 euro

SHITET AKTIVITETI PAREKERI ESTETIKE

Me te gjitha pajisjet e nevojshme, pajisjet ne gjendje shume te mire, biznesi ka klientele te rregullt dhe xhiro te kenaqshme, Kompleksi Delijorgji. Te interesuarat te kontaktojne ne numrin e telefofonit

Botuar më 09/12/2019
1 leke

SHITET BIZNESI FUSTANE ME QERA

Biznes i kompletuar. Klientele e ngritur dhe xhiro e kenaqshme

Botuar më 09/12/2019
5.000,00 euro

SHITET PAJISJET E NJE FURRE BUKE

Ne gjendje shume te mire.dhe nje gjenerator, Selite,Tirane

Botuar më 09/12/2019
25.000,00 euro

SHITET BIZNESI RROBAQEPSI

Klientele te ngritur. Totalisht i kompletuar, Afer Bllokut

Botuar më 09/12/2019

SHITET BIZNESI PLAYSTATION 4

Gjendja: e re, 4 ps4 pro dhe 2 ps4 slim, 5 muaj te perdorur, ne gjendje perfekte, te blere ne itali shoqerohen me fature, 18 doreza origjinale, te kompletuar me lojera, memorie maksimale, Shitet si Biznes ose vetem pajisjet. Adresa: Kompleksi Delijorgji, rruga e kavajes

Botuar më 09/12/2019
8.000,00 euro
Botuar më 09/12/2019
1.600,00 euro

JEPET ME QERA SALLON BUKURIE

unaza e re, ngjitur me 2 Palmat | 44 M2 | 10.000 Leke

I kompletuar. Adresa: Rr. Foto Xhavella, Astir, ngjitur me 2 Palmat

Botuar më 07/12/2019
22.000 leke
)