Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

JEPET ME QERA AMBIENT FRUTA PERIME

Ambient i jashtem i nje supermarketi, sip. 50m²

Botuar më 25/01/2021
3.500 leke

JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI

Gjendja: shume e mire, Jepet me Qera Ambient Biznesi ne Astir , tek Vila L. Ambjenti ka nje Siperfaqe prej 50m2 dhe Jepet per Periudhe Afatgjate, me Pamje nga Rruga Kryesore, Astir,tek Vila L

Botuar më 25/01/2021
30.000 leke/muaj

JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI

Gjendja: shume e mire, epet me qira dyqani, i cili ndodhet ne rrugen Frederik Shiroka afer market Joena, 21 Dhjetori. Dyqani ka nje siperfaqe prej 32 m2 dhe eshte i pershtashem per cdo lloj aktiviteti., 21 Dhjetori, rruga Frederik Shiroka,prane market Joena.

Botuar më 25/01/2021
22.000 leke/muaj

JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI

Gjendja: e re, Jepet me qira dyqani, i cili ndodhet ne rrugen Naim Frasheri. Dyqani ndodhet buze rruge dhe eshte i perbere nga 2 ambiente te lidhur mes tyre. Siperfaqja totale eshte 130 m2, Rruga Naim Frasheri

Botuar më 25/01/2021
70.000 leke/muaj

SHITET AMBIENT BIZNESI

Gjendja: e re, Shitet dyqani tek Tregu Elektrik. Ambienti ndodhet buze rruge dhe ka nje siperfaqe prej 21 m2., Tregu Elektrik, rruga Drago Siliqi

Botuar më 25/01/2021
37.000,00 euro

BLLOK

Sheshi Willson | 210 M2 | 90000 Euro

Gjendja: shume e mire, SUPER OKAZION. Shitet Super Biznes ne mes te Bllokut , ne nje nga Zonat me te Frekuentuara te Tiranes.Eshte totalisht i investuar. Siperfaqia e ambientit eshte 210m²., Sheshi Willson

Botuar më 25/01/2021
90.000,00 euro

JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI

Gjendja: shume e mire, Jepet me qira ambient biznesi tek Komuna e Parisit. Ambienti me nje siperfaqe 20 m2 eshte i pershtatshem per parukeri,studio,ambiente masazhi dhe ambient per zyra., Komuna e Parisit

Botuar më 25/01/2021
250,00 euro/muaj

JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI

Gjendja: shume e mire, Jepet me qira ambient biznesi tek Komuna e Parisit. Ambienti ka nje siperfaqe prej 50 m2 dhe eshte i pershtashem per zyra., Komuna e Parisit

Botuar më 25/01/2021
300,00 euro/muaj

SHES HOTEL NE PUNE NE QENDER TE TIRANES.

Gjendja: shume e mire, Eshte 4 kate dhe 8 dhoma me banjo brenda. Siperfaqe ndertimi 280m. Me hipoteke. Me mobilim teper cilesore. Me staf punonjesish. Nuk bashkepunoj me Agjensi Imobilare., Ne qender te Tiranes

Botuar më 24/01/2021
600.000,00 euro

SHITET HOSTEL 3 KATE NE GJENDJE PUNE

Gjendja: e re, Shitet super ambienti biznesi i cili ka vite qe funksionon si hostel me klientele te ngritur dhe te rregullt,por eshte i pershtatshem per cdo lloj aktiviteti tjeter., Myslym Shyri

Botuar më 23/01/2021
700.000,00 euro
)