Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Top

OKAZION!!! SHITET BIZNESI RESTORANT ME PRODUKTE BIO, NE NJE NGA PIKAT ME TURISTIKE TE ZONES SE VAQARRIT

Biznes i ngritur prej shume vitesh. Totalisht i kompletuar, ne gjendje pune. Me klien...

Botuar më 16/06/2019
20.000,00 euro

OFERTE E LIMITUAR! SHITET OSE JEPET ME QERA BIZNES PICERI FAST FOOD BAR KAFE

Sip.totale 200m² +verande te perbashket, e kompletuar me kushte bashkohore te kohes....

Botuar më 12/06/2019

SHITET OSE JEPET ME QERA BIZNESI FURRE BUKE, ME KLIENTELE DHE PIKA SHPERNDARJE TE NGRITUR PREJ SHUME VITESH!

Totalisht i kompletuar me te gjitha paisjet perkatese, aktualisht ne pune., Adresa: P...

Botuar më 10/06/2019

AKTIVITETI PARUKERI-ESTETIKE

Gjendja: shume e mire, me te gjitha pajisjet. Ambjenti eshte i ndare ne sallon parukerie, sherbimin e thonjve , dhome per sherbimet estetike/depilime, Te Brryli, 100 m mbi Maternitetin Koco Glozheni

Botuar më 18/06/2019
300.000 leke

OKAZION! SHITET AMBIENT

Gjendja: shume e mire, Shitet nje dyqan i kompletuar parukeri me te gjitha pajisjet per te punuar menjehere. Ambienti eshte 35m2 me certifikate pronesie., Rruga Riza Cerova

Botuar më 18/06/2019
80.000,00 euro

OKAZION SHITET BIZNESI DYQAN RROBASH

PUNE E NGRITUR PREJ 3 VITESH, XHIRO MUJORE E KENAQSHME, E KOMPLETUAR, E RREGULLUAR, ME RAFTE, DOLLAPE, RRUGA BARDHYL

Botuar më 18/06/2019

DURRES, LAGJIA 6, RR. A. GOGA SHU=ITET AKTIVITETI I NJE SERVISI CELULARESH

Sapo kalon muzeun e deshmoreve, aktualisht ne pune. Shitet per arsye emigrimi,, DURRES

Botuar më 17/06/2019

OKAZION SHITET PER ARSYE EMGRIMI BIZNESI EMBELTORE BEHARI KLINETELE E RREGULLT , XHIRO E KENAQSHME, BIZNES I NGRITUR PREJ 13 VITESH.

E kompletuar totalisht, 10 frigorifere professional, makine prodhimi akullore, furre, brumatrice etj. Shitet per arsye emigrimi, Don Bosko

Botuar më 17/06/2019

OKAZION! SHITET BIZNESI I BAR KAFE

Biznes I ngritur prej tre vitesh, kliente e rregullt, pune e ngritur. I kompletuar totalisht me kushte bashkohore. 18.000 E i diskutueshem

Botuar më 17/06/2019

SHITET BIZNES DISTRIBUCIONI EKSLUZIV PER SHQIPERINE ME AKTIVITET KOZMETIKE “MUÇA COSMETICS”,

Ne funksion dhe me klientele te ngritur prej mbi 20 vitesh. Adresa: Prane Medresese, tek Concord Center. Te interesuarit mund te klikojne faqen tone te webit: www.mucacosmetics

Botuar më 16/06/2019

OKAZION!!! SHITET BIZNESI RESTORANT ME PRODUKTE BIO, NE NJE NGA PIKAT ME TURISTIKE TE ZONES SE VAQARRIT

Biznes i ngritur prej shume vitesh. Totalisht i kompletuar, ne gjendje pune. Me klientele te rregullt familjare. Kuzhine me gatime tradicionale te zones. Sip totale e ambjentit, 2000m², me lulishte dhe parkim. Shitet URGJENT per arsye shendetsore

Botuar më 16/06/2019
20.000,00 euro

OKAZION!! SHITET BIZNES MENZE – RESTORANTI, ME NJE SIP. TOTALE RRETH 180M²,

Biznes dhe klientele te ngritur prej 2 vitesh, xhiro e kenaqshme. Shitet per arsye familjare., Prane stacioni te trenit dhe Fakultetit te Shkencave, rr. "Haxhi Dalliu".

Botuar më 16/06/2019
1.219.263 leke

OKAZION SHITET BIZNES

Me kuverta, carcaf, batanije te ndryshme etj. Me klientel te rregullt, Brenda Tregut, tek Kodra e Institutit.

Botuar më 16/06/2019