Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

SHITET BIZNESI BAR KAFE ME CMIM OKAZION PER ARSYE EMIGRIMI!

Karakteristika

Biznesi, Ne shitje, Shitje/qera aktiviteti
Shitet biznesi bar kafe me cmim okazion per arsye emigrimi!
Përshkrim

Me klientele te ngritur dhe ne funksion prej shume vitesh. Aktualisht ne gjendje pune dhe i kompletuar me te gjitha paisjet e nevojshme. Ambjent me sip. 200m², Prane min. se Jashtme, perballe gjimnazit Ismail Qemali


Botuar më 02/12/2019

Telefon
)