Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Top

SHITET PICERI FAST FOOD MASTER PICA

Me te gjitha pajisjet, xhiro ditore 60000-70000 leke/dite, klientel e rregullt. Sip 90 m², Kompleksi Cabej, Yzberisht

Botuar me 26/09/2018
36.000,00 euro

JEPET ME QERA ISH BAR RESTORANT BICAKU

Ndodhet ne kryqezimin e rruges Abedin Rexha me rrugen Teodor keko, ne rruge kryesore.I pershtatshem per aktivitete te tjera, Tirane

Botuar me 25/09/2018
80.000 leke

SHITET BIZNESI SALLON PER MESHKUJ,

Gjendja: shume e mire, totalisht I kompletuar, me clientele te ngritur dhe xhiro ditore te kenaqshme, Tirane

Botuar me 25/09/2018

JEPET ME QERA AKTIVITET BIZNESI “SALLON PARUKERI ESTETIKE & MANIKYR PEDIKYR”

Gjendja: shume e mire, Ambjent i kompletuara me te gjitha paisjet. Dy kate 25m2 sejcili kat me shkalle te brendshme. Kati 2 per trajtimet estetike manikyr pedikyr, kati 1 parukeri. prej 6vitesh, Adresa perballe Hotel Alpin, Rr Siri Kodra, prane kryqezimit tek Selvia. Qeraja 35'000 leke te dy katet. cel. 0676290525;

Botuar me 25/09/2018
35.000 leke/muaj

JEPET ME QERA AMBJENT PER BIZNES

Jepet me qera ambient per cdo lloj biznesi, mund te perdoret si magazine ose pike shumice. Sip e ambientit 160m2 ne katin e pare te nje vile 3-kateshe. Cmimi i arsyeshem, Rr. Vangjel Koca tek Nen stacioni Ne Selite

Botuar me 25/09/2018

SHITET BIZNESI PRODHIM KEPUCESH

Me te gjitha makinerite, Rruga Siri Kodra, blloku i magazinave

Botuar me 25/09/2018
26.000,00 euro

SHITET BIZNESI PARUKERI ESTETIKE

Me te gjitha pajisjet dhe klientele te ngritur, ne rruge kryesore, shitet per arsye emigrimi, Unaza e re, kompleksi Molla

Botuar me 25/09/2018
500.000 leke

OKAZION!! SHITET BIZNESI BAR KAFE LOUNGE SHISHA ME KLIENTEL TE RREGULLT

Gjendja: shume e mire, 4 vjet biznes, me hapesire te jashtme te bollshme, dalje nga te dyja anet e rruges, dy kate, dhe zyra private, Rruga Don Bosko, afer Vizion Plus afer shkolles don bosko

Botuar me 25/09/2018

SHITET ZGARE, 10 VJET BIZNES I NGRITUR!

I kompletuar, gjendje shume e mire, klientel e rregullt. Sip. e brendshme 40 m brenda dhe jasht. Ambjent komod, me ndricim te pershtatshem, Zogu i Zi, rruge kryesore

Botuar me 25/09/2018

SHITET BIZNESI RROBAQEPESI ME MAKINERI LINEARE, SYZATOR, DYGJILPERESH

+ METRAZHE, KLIENTEL E NGRITUR, Rruga Naim Frasheri, 3 Palmat

Botuar me 25/09/2018