Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Top

OKAZION!! SHITET BIZNES BAR KAFE "IZZY",

Me pune dhe klientele te ngritur prej 2 vitesh. Ambient teper bashkohor, sip. brendsh...

Botuar më 15/02/2020
16.000,00 euro

SHITET BIZNESI - BUTIK PER FEMRA

Butik per femra. Shiten veshjet dhe mobiljet. Ambjenti 50 m², Rruga "Myslym Shy...

Botuar më 09/02/2020
2.000,00 euro

SHITET BIZNES BAR-KAFE ME PUNE DHE KLIENTELE TE SIGURT PREJ VITESH,

Me nje xhiro ditore te konsiderueshme. Totalisht e kompletuar, arredim bashkohor., Midis Pazarit te Ri dhe ATSH-s

Botuar më 18/02/2020
500.000 leke

BIZNESI NE SHITJE *MY APARTMENTS*

Shitet Biznesi. "My Apartments"ne qender te Tiranes. mbrapa Raiffeissen Bank, ne fillim te rruges te kavajes. Ambiente totalisht te mobiluar dhe ne funksion 3vjet

Botuar më 18/02/2020
5.000,00 euro/muaj

PASTIÇERI

Duararti, me aktivitet Furre Buke Bar Pastiçeri, duke pasuar infrastrukturen e ndertuar, kerkon Partner te denje dhe serioz per bashkepunim ne investim per zgjerimin e aktivitetit, aktual dhe ne Restorant, Piceri apo Katering. Rr. “Migjeni”, pallati Devi, rruga e re Yzberisht. Lutemi per info te metejshme kontaktoni ne: pasticeriduararti@yahoo.com

Botuar më 17/02/2020

SHITET 150.000EURO I DISKUTUESHEM OSE JEPET ME QERA AKTIVITETI FURRE BUKE

Totalisht i mobiluar dhe i pajisur me te gjitha paisjet e nevojshme. Ambjent me sip. 50m², biznes i ngritur prej 25 vitesh, me klientele te rregullt, Rruga Irfan Tomini, ish stacioni i fundit i Tiranes se Re

Botuar më 17/02/2020
500,00 euro

OKAZION! SHITET (OSE JEPET ME QERA) BAR LOKAL I DISPONUESHEM PER CDO LLOJ BIZNESI

Lokal i ri,shume rinore,ne gjendje pune, Aktualisht me qera.Shitet per arsye emigrimi. Lokali 63m², verande 80, Rruga Sami Frasheri, mbas shkolles Edith Durham. Cmimi i diskutueshem

Botuar më 17/02/2020
170.000,00 euro

JEPET ME QERA LOKAL BAR KAFE ENGJELL

TEK KRYQEZIMI RR. NJAZI MEKA ME NIKO AVRAMI, ALLIAS, 100m², me hapesire lulishte, e kompletuar aktualisht ne pune.

Botuar më 17/02/2020
50.000 leke

SHITET BIZNESI BAR KAFE ME SUPER CMIM!

Me klientele te rregullt dhe xhiro ditore te kenaqshme, i kompletuar me te gjitha paisjet e nevojshme. Aktualisht ne gjendje pune, Kompleksi Delijorgji

Botuar më 17/02/2020

SHITET BIZNESI

Gjendja: shume e mire, Shitet Biznesi. "My Apartments"review scoore 9.644000 eurone qender te Tiranes.ambiente totalisht te mobiluar, dhe ne funksion prej 3 vjetesh.8 dhoma 2 apartamente 3 parking, Ne filli te rruges te Kavajes ne qender, pallat i ri , mbrapa Raiffeisen bank

Botuar më 17/02/2020
4.800,00 euro/muaj

SHITET BIZNESI PLAYSTATION

Gjendja: shume e mire, shitet biznes,me klientel te perditshme,biznezi ndodhet ne rruge kryesore,ne ambient ndodhen 8 televizor 43 polsh dhe 8 playstation, mrapa shkolles Vasil Shanto,prane bar Espresso

Botuar më 15/02/2020
600.000 leke

OKAZION!! SHITET BIZNES BAR KAFE "IZZY",

Me pune dhe klientele te ngritur prej 2 vitesh. Ambient teper bashkohor, sip. brendshme 60m² + verande e shfrytezueshme rreth 25m²., Rr. “Idriz Dollaku", prane fushave Ali Demi, ne kend pallati ne kryezim.

Botuar më 15/02/2020
16.000,00 euro
)