Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Top

MARKET JOENA

Eshte i interesuar per Partner Biznesi ne sektorin e fruta perimeve. Te interesuarit ...

Botuar më 20/09/2021

OKAZION!! LAPRAKE, RRUGA PANDI DARDHA PERBALL POLIKNIKISE NR. 7 OSE PAS POLICIS KUFIRIT DHE EMIGRACIONIT SHITET BIZNESI

Gjendja: shume e mire, biznes 25 vjet i ngritu).Biznesi ka artikuj te ndryshem ene ku...

Botuar më 17/09/2021
500.000 leke

AMBJENT BIZNESI ME QIRA, TEK "MINE PEZA"

Gjendja: shume e mire, Dyqan kati 0, 38m2 . Ndodhet tek rruga Mine Peza, ne nje zone shume te aksesueshme ,afer shkolles "Harry Fultz", zona eshte e banueshme Ka sistem kondicionimi, 1 tualet., Mine Peza

Botuar më 21/09/2021
30.000 leke/muaj

JEPET BAR-KAFE ME QERA NE DON BOSKO

Gjendja: shume e mire, Jepet me qera Bar-kafe ne nje nga komplekset me te mira ne zonen e Don Boskos. Ambienti jepet totalisht i investuar por mund te ndryshohet sipas deshires se klientit. Ka verande, Don Bosko

Botuar më 21/09/2021

MIA BAR & KËND LOJRASH

Gjendja: shume e mire, Jepet me qera Mia Bar & Kënd lojrash, 260 metra katror. Yzberisht., Rruga "3 Deshmoret", Yzberisht

Botuar më 21/09/2021
1.000,00 euro

SHITJE AKTIVITETI - SHITET KIOSKE ME TE GJITHA PAISJET, PREJ 23 VITESH FUNKSIONALE

(SHITET AKTIVITETI, KIOSKA ) GJENDJE TE RE, ME SISTEM ALARMI, GJENDJE PUNE, TEK UNIVERSITETI I TIRANES

Botuar më 20/09/2021

MARKET JOENA

Eshte i interesuar per Partner Biznesi ne sektorin e fruta perimeve. Te interesuarit te kontaktojne ne numerin e telefonit, 21 Dhjetori, perballe Hotel Mondialit, prane Bar Oslo

Botuar më 20/09/2021

SHITET BIZNESI PARUKERI ESTETIKE

Me te gjitha pajisjet e nje parukerie estetike , ose kerkohet nje Parukiere per ndarje qeraje , per me shume detaje kontaktoni ne nr e poshte shenuar

Botuar më 19/09/2021

JEPET ME QERA DYQAN TEK STADIUMI DINAMO

Gjendja: shume e mire, Ambient per biznes ne nje nga zonat me te mira. Ndodhet buze rruges kryesore. Ambienti ka nje siperfaqe 40m2, me fasade xhami, 1 tualet dhe shume i rregullt. Eshte ne katin 0, me 1, STADIUMI DINAMO, Buze rruges kryesore. Agjensi Imobiliare

Botuar më 19/09/2021
1.000,00 euro/muaj

SHITET BIZNESI, PICERI APULIA, STADIUMI DINAMO

Gjendja: shume e mire, • Sipërfaqja 145 m • I investuar totalisht • Në gjendje shumë të mirë pune • Qira biznesi 88,500 leke (bruto) • Kontratë deri më 23.04.2025, Stadiumi Dinamo

Botuar më 19/09/2021
35.000,00 euro

AMBJENT ME QERA NE KOMBINAT

Gjendja: shume e mire, Jepet ambient me qera ne kombinat,ne rruge kryesore.Ka nje kontinier brenda dhe nje ambient te mbyllur per magazine., Rruge Llazi Miho, Kombinat

Botuar më 18/09/2021
35.000 leke/muaj

SHITET BIZNESI ME GATIME

Gjendja: shume e mire, Shitet biznesi me gatime tradicionale(Niko’s kitchen)prane pediatrise ne rruge kryesore me klientel te rregullt edhe nje xhiro te kenaqshme ditore Shitet per arsye emigrimi, Prane pediatris

Botuar më 18/09/2021
6.000,00 euro
)