Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

SHITET BIZNESI

Karakteristika

Biznesi, Ne shitje, Shitje/qera aktiviteti
Shitet biznesi, 4.800 euro
Përshkrim

Gjendja: shume e mire, Shitet Biznesi. "My Apartments"review scoore 9.644000 eurone qender te Tiranes.ambiente totalisht te mobiluar, dhe ne funksion prej 3 vjetesh.8 dhoma 2 apartamente 3 parking, Ne filli te rruges te Kavajes ne qender, pallat i ri , mbrapa Raiffeisen bank

4.800,00 euro/muaj

Botuar më 07/04/2020

Telefon
Email
)