Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Top

JEPET ME QERA BAR-PICERI, TOTALISHT E KOMPLETUAR, SIP.

80m² + verande te shfrytezueshme 80m². Me pune dhe klientele te ngritur. Arredim ba...

Botuar më 07/12/2018
80.000 leke

OKAZION! SHITET BIZNES FURRE BUKE, ME PUNE DHE KLIENTELE TE NGRITUR PREJ SHUME VITESH.

Totalisht i kompletuar me te gjitha paisjet perkatese., Adresa: Rr. “Ali Visha”, ...

Botuar më 06/12/2018

SHITET BIZNESI FASHION ATELIER TE KOMUNA E PARISIT

Gjendja: shume e mire, Shitet super biznes ATELIER per funksion te mirfillte prodhimi...

Botuar më 04/12/2018
23.000,00 euro

SHITET BIZNESI QENDER ESTETIKE

Biznes i ngritur prej 5 vitesh, me sip. Ambjenti 50m². E kompletuar totalisht me kus...

Botuar më 04/12/2018
5.000,00 euro

JEPET ME QERA USHQIMORE/SHUMICE

Gjendja: shume e mire, sip 40m². Me hapesire perpara qe mund te shfrytezohet per reklamimin e produkteve fruta perimeve. I pajisur me kondicioner dhe ndricim, Lagjja Ali Visha, prane komplesit Grand afer qytet Studentit

Botuar më 11/12/2018
38.000 leke/muaj

SHITET AKTIVITET BAR KAFE ME NJE SIP TE BRENDESHME 260M2 DHE VERANDE ME SIP 100M2

Shitet Aktiviteti Bar Kafe Piceri , ne rrugen Rr.Muhamet Gjollesha. Biznesi ka nje arredim shume te bukur dhe klientele te ngritur .Qeraja e ketij biznesi eshte 950 Euro., Rr .Muhamet Gjollesha

Botuar më 11/12/2018
75.000,00 euro

KERKOJME TE SHESIM PARUKERI ME KUSHTET ME BASHKEKOHORE PER PRONARIN E RI

Parukeria eshte ne pronesi te nje parukiere koreane me experience ne Amerike. Parukeria ndodhet ne nje zone shume te mire banimi me shume kalimtare, Kerkojme qe te shitet sa me shpejt me te gjitha lehtesite. Parukeria eshte marre me qera

Botuar më 11/12/2018

JEPET ME QERA BIZNESI

Gjendja: e re, Fast Food-Zgare-Restaurant, i kompletuar, 21 dhjetori

Botuar më 10/12/2018
600,00 euro/muaj

SHITET BIZNES I BAR KAFE, ME PUNE DHE KLIENTELE TE NGRITUR MBI 5 VITE, SIP. 120M² + VERANDE RRETH 50M²,

I kompletuar, arredim bashkohor. Akualisht ne pune. (Ambienti esht me qera me kontrate 10 vjeçare). I pershtatshem per bar kafe, furre buke/pasticeri, ose biznese te tjera private., Midis kopeshiti zoologjik dhe liqenit te thate, buze rruge

Botuar më 10/12/2018

SHITET AKTIVITETI I ZGARES KERCARE

Aktivitet i ngritur prej 5 vjetesh, me klientele te rregullt, shitet per arsye emigrimi, Adresa: Tek Xhamlliku

Botuar më 10/12/2018
800.000 leke

SHITET BIZNESI BUTIK

Me rroba te reja, per femra dhe femije. (Mund te shiten edhe pajisjet), Rr. sokrat Miho, tek Astiri. Te interesuarit te kontaktojne ne numrin e telefonit

Botuar më 10/12/2018
500.000 leke

OKAZION! SHITET BISNES FARMACEUTIK,

ME PUNE DHE KLIENTETE TE NGRITUR PRE 7 VITESH SI DHE ME KONTRATE TE FONDIT TE SIGURIMIT TE DETYRUESHEM TE KUJDESIT SHENDETESOR. Totalisht i kompletuar, + programi i bilancit, siguruar me kamera e sistem alarmi. Rr. “Siri Kodra”, perballe Poliklinikes nr 4, ne rruge kryesore

Botuar më 10/12/2018
5.000.000 leke

SHITET KEPUCARI ME POROSI DHE RIPARIM-SHERBIME

Mbi 10 vjet aktivitet klientele e rregullt, xhiro e kenaqshme. te gjitha pajisjet jane profesionale, 2 makina qepese 2 furra, prese, makine shajimi, Tirane e re afer gjimnazit Petro Nini . Shitet per arsye emigrimi

Botuar më 10/12/2018
18.000,00 euro

SHITET PARUKERI NIKI

Gjendja: shume e mire, per arsye largimi nga vendi. Biznesi eshte ne funksion pune prej 8 vitesh me klientel te rregullt. Salloni eshte ne gjendje te shkelqyer. Xhiro e kenaqshme, Tirane. Rruga Bilal Sina, Kopshti Zoologjik.

Botuar më 08/12/2018