Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Top

JEPET ME QERA BAR-PICERI, TOTALISHT E KOMPLETUAR, SIP.

80m² + verande te shfrytezueshme 80m². Me pune dhe klientele te ngritur. Arredim ba...

Botuar më 07/12/2018
80.000 leke

OKAZION! SHITET BIZNES FURRE BUKE, ME PUNE DHE KLIENTELE TE NGRITUR PREJ SHUME VITESH.

Totalisht i kompletuar me te gjitha paisjet perkatese., Adresa: Rr. “Ali Visha”, ...

Botuar më 06/12/2018

SHITET PER ARSYE SHENDETESORE BIZNES I NJE MARKETI,

Me pune dhe klientele te ngritur prej 10 vitesh. Xhiro e kenaqshme. I kompletuar me te gjitha paisjet, banak, frigorifer, kasa, peshore, rafte, etj., Rr. “Isa Boletini”, perballe hotel Vila Verde.

Botuar më 14/12/2018
5.000,00 euro

JEPET ME QERA LAVAZH

Me ndricim, i kompletuar, me grope lavazhi, 56m², vend parkim, Tek ish fusha e aviacionit, ngjitur me helikopteret e mjekesise

Botuar më 13/12/2018
60.000 leke

SHITET BIZNESI FURRE BUKE- PASTICERI

Shitet biznesi Furre buke pasticeri. me klientele te rregullt dhe xhiro shume te kenaqeshme ditore, Rruga Muhamet Gjollesha, prane kryqezimit me Vasil Shanto

Botuar më 13/12/2018
19.000,00 euro

SHITET BIZNESI FURRE BUKE- PASTICERI

Shitet biznesi Furre buke pasticeri. me klientele te rregullt dhe xhiro shume te kenaqeshme ditore, Rruga Muhamet Gjollesha, prane kryqezimit me Vasil Shanto

Botuar më 13/12/2018
19.000,00 euro

JEPET ME QIRA AMBJENTI PER BIZNES

Gjendja: shume e mire, Jepet me qira ambjent komercial te Kompleksi Magnet.Ky ambjent mund te shfrytezohet si zyre noteriale,klinike dentare,qender estetike,call center, Rruga Frosina Plaku

Botuar më 12/12/2018
400,00 euro/muaj

AMBJENT I PERSHTATSHEM PER BIZNES

Gjendja: shume e mire, Ambjenti eshte i ndare ne dy dhoma,nje tualet dhe ka nje kuzhine funksionale.Ndodhet ne katin e pare te nje pallati ekzistues ne ane te rruges kryesore., Rruga Muhamet Gjollesha

Botuar më 12/12/2018
330,00 euro/muaj

AMBJENT PER ZYRA

Gjendja: shume e mire, Jepet me qira ambjent per zyra.Ambienti eshte i organizuar nga 4 dhoma te medha,nje tualet dhe recepsioni.104m2, Bulevardi Bajram Curri,prane Ministrise se Jashtme

Botuar më 12/12/2018
500,00 euro/muaj

SHITET BIZNESI

Agjensi Imobiliare, biznes i konsoliduar, eksperience 10 vjecare

Botuar më 12/12/2018

JEPET ME QERA AMBJENT

, ambjenti esht 55 m2, Rruga : Tish Dahia . Komuna e Parisit pa vajtur tek Kristal Center

Botuar më 12/12/2018
30.000 leke

JEPET ME QERA USHQIMORE/SHUMICE

Gjendja: shume e mire, sip 40m². Me hapesire perpara qe mund te shfrytezohet per reklamimin e produkteve fruta perimeve. I pajisur me kondicioner dhe ndricim, Lagjja Ali Visha, prane komplesit Grand afer qytet Studentit

Botuar më 11/12/2018
38.000 leke/muaj