Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Top

JEPET ME QERA BIZNESI FAST FOOD ZGARE

Biznes I ngritur prej tre vjetesh, e kompletuar totalisht me kushte bashkohore, klien...

Botuar më 17/07/2018

JEPET ME QERA AMBJENT BIZNESI

Gjendja: e re, 180 m² i pershtatshem per cdo lloj aktiviteti, RRUGA "BESA".

Botuar më 19/07/2018
50.000 leke/muaj

JEPET ME QERA OSE SHITET

Gjendja: e re, Jepet me qera ose shitet biznes i sapo hapur Max LLoto, bilardo, playstation dhe lojra per femije., Rruga "5 Maj"

Botuar më 19/07/2018
50.000 leke/muaj

SHITET BIZNES BAR- RESTORANT. BIZNES I NGRITUR DHE I KOMPLETUAR ME TE GJITHA PAISJET BASHKEKOHORE. SIPERFAQE 310M² ME 23 TAVOLINA.

Klientel e ngritur dhe cilesi sherbimi. Staf i kualifikuar. Pozicion mjaft i favorshem, prane Universitetit te Shkencave dhe nje sere Institucionesh publike e private per rreth., Ofrohet dhe Sherbim Katering. Qera 10 vjecare. Adresa: Prane Fakultetit te Shkencave. Çmimi shitjes

Botuar më 19/07/2018
35.000,00 euro

SHITET BIZNES I RESTORANT PESHKU, ARREDIM DHE MOBILIM MODERN, TOTALISHT I KOMPLETUAR ME TE GJITHA PAISJET DHE AKSESORET PERKATES, KUZHINE E KOMPLETUAR ME PAISJE TEPER CILESORE.

Me pune dhe klientele te ngritur prej 3 vitesh, ambient me sip. 110m². Shitet per arsye largimi nga Shqiperia, Adresa: Pallatet Agimi, ne hyrje te Bllokut

Botuar më 19/07/2018
25.000,00 euro

LICENCE FARMACIE

Jepet me qera licence farmacie

Botuar më 18/07/2018
15.000 leke

SHITET OSE JEPET ME QERA BIZNESI I BAR RESTORANT VILA GARDEN, AMBIENT NDERTIMI 400M²+AMBIENT TE JASHTEM 6500M², PARKIM LAVAZH,

Kend lojrash per femije, biznes I ngritur prej 10 vitesh, klientele e rregullt, xhiro e kenaqshme. Me hipoteke, Rruga Muhamet Deliu, 100m nga Rruga Thesari

Botuar më 18/07/2018

SHITET AKTIVITETI VESHJE ITALIANE

Butik rrobash, me klientel te rregullt, xhiro e kenaqshme , e kompletuar, me furnizim rrobash per veren dhe dimrin plus manikina dhe rafte. Shitet per arsye emigrimi, Rruga Arkitekt Kasemi, perball Trisit

Botuar më 18/07/2018
10.000,00 euro

SHITET BIZNESI PRODHIM KEPUCESH

Me te gjitha makinerite, Rruga Siri Kodra, blloku i magazinave

Botuar më 18/07/2018
26.000,00 euro

SHITET BIZNESI HOTEL/RESTAURANT/BAR NE GJENDJE PUNE

Gjendja: shume e mire, Hoteli ka 8 dhoma nga te cilat 6 jane dopio (2 mund te behen 3she) dhe 2 dhoma jane me krevate teke. Eshte totalisht i mobiluar dhe nuk ka nevoje per investim. Vetem serioze., Zona e Pazarit te Ri

Botuar më 17/07/2018
40.000,00 euro

SHITET BIZNESI BIO- SHOP,

Aktualisht ne gjendje pune. Biznes I kompletar me sip. 57m²., Rruga e Bogdaneve, buze rruge

Botuar më 17/07/2018