Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Top

SHITET BIZNESI PREJ 9 VITESH NE PRODHIMIN E KEPUCEVE ME POROSI

Biznes shume i suksesshem dhe me klientele te perzgjedhur nder vite. Arsyeja e shitje...

Botuar më 20/05/2019

OKAZION! SHITET BIZNES FARMACEUTIK,

ME PUNE DHE KLIENTETE TE NGRITUR PRE 7 VITESH SI DHE ME KONTRATE TE FONDIT TE SIGURIM...

Botuar më 17/05/2019
37.000,00 euro

JEPET ME QERA 100 M²

Ish Bar Restorant., Kryqezimi i Rr. Abedin Rexha me Rr. Teodor Keko

Botuar më 20/05/2019
50.000 leke/muaj

OKAZION!! SHITET BIZNES I FASHION OUTLET!! PERFSHIRE 570 VESHJE TE REJA ME ETIKETE,

Verore + dimerore dhe 630 rroba plazhi. paisjet e dyqanit: Varese, hekura, pasqyre, tavoline, rafte per te sistemuar veshjet, manekin, kontaktet me magazinae ne itali, etj.

Botuar më 20/05/2019
2.900,00 euro

SHITET BIZNES I NJE PARUKERIE

Gjendja: shume e mire, I kompletuar me te gjitha pajisjet. Me kushte moderne, aktualisht ne gjendje pune., Ne qender te Qytetit Studenti. Shitet per aresye emigrimi.

Botuar më 20/05/2019

SHITET AKTIVITETI PICERI

Me klientele te rregullt, xhiro e kenaqshme, mund te jepet dhe me qera 30.000 leke. Shitet per arsye personale

Botuar më 20/05/2019
500.000 leke

OKAZION! SHITET BIZNESI BAR KAFE

Me klientele te rregullt prej 15 vjetesh, i kompletuar me te gjitha paisjet e nevojshme. Xhiro ditore mbi 15.000 Leke/ dite. Ne pozicion te favorshem me institucionet perreth., tek kryqezimi i 21 Dhjetorit, prane ambulances nr. 9

Botuar më 20/05/2019
12.000,00 euro

JEPET ME QERA BIZNESI FAST FOOD

Totalisht i kompletuar. Biznes i ngritur per 15 vitesh. Ambjent 35m². Ne gjendje shume te mire. Xhiro e kenaqshme, Rr. Frosina Plaku, ngjitur me shkollen

Botuar më 20/05/2019
30.000 leke

SUPER OKAZION!!! SHITET BIZNESI DYQAN MJALTI DHE KOZMETIK BIMORE

Me produkte arabe. Biznes i ngritur prej 2 vitesh. Aktualisht ne gjendje pune. Shitet per arsye emigrimi, Tek 21 Dhjetori, buze rruges kryesore, Rr. Kavajes

Botuar më 20/05/2019
10.000,00 euro

SHITET BIZNESI PREJ 9 VITESH NE PRODHIMIN E KEPUCEVE ME POROSI

Biznes shume i suksesshem dhe me klientele te perzgjedhur nder vite. Arsyeja e shitjes, financim i menjehershem per probleme familjare

Botuar më 20/05/2019

SHITET AKTIVITET BIZNESI

Gjendja: shume e mire, rimbushje elektronike edhe aksesore, per arsye emigrimi, Lagjia 1 maji .Fier

Botuar më 19/05/2019
3.000,00 euro

SHOQERI NDERTIMI ME PERVOJE MBI 20 VJECARE NE FUSHEN E NDERTIMIT KERKON TE MARRE ME % TROJE PER NDERTIM APO TE BLEJE LEJE NDERTIMI

Kerkohet qe keto leje te ndodhen brenda unazes se mesme te Tiranes. Per info apo sqarime te metejshme, ju lutem kontaktoni ne nr. celularit ose me e-email:

Botuar më 19/05/2019