Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

SHITET BIZNES PREJ 13 VITESH SI KOPESHT DHE CERDHE

Karakteristika

Biznesi, Ne shitje, Shitje/qera aktiviteti
Shitet biznes prej 13 vitesh si kopesht dhe cerdhe
Përshkrim

200 m², ka funksionuar i kompletuar, shitet per arsye emigracioni, me kuzhine te re, dhome fjetje, argetimi, etj 6 dhoma, 2 tualete per femije dhe personel


Botuar më 21/10/2021

Telefon
)