Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

SHITET BIZNESI PRODHIM KEPUCESH

Me te gjitha makinerite, mundesi shitjesh makinerish te ndara, Rruga Siri Kodra, blloku i magazinave

Botuar më 23/01/2020
26.000,00 euro

SHITET AKTIVITETI BYREKTORE

Ne gjendje pune. Xhiro e kenaqshme. Aktivitet i ngritur prej 15 vitesh, Rr. Asim Vokshi, buze rruge

Botuar më 23/01/2020

SHITET BIZNESI FURRE BUKE GYSI

Klientele e rregullt, xhiro e kenaqshme., Rr. "Petro Marko", p.3, nr.2, prane Kopeshtit nr.3

Botuar më 23/01/2020
20.000,00 euro

SHITET BIZNESI , APART'HOTEL

Gjendja: e re, Shitet biznesi, ApartHotel. 8 dhoma hotel,dhe 2 apartamente, 3 vende parking. te gjitha ambientet te mobiluara , me review ne booking.com 9.6. qera mujore 5000 euro, 100 m larg nga qendra e Tiranes , ne fillim te rruges se kavajes, pallati i ri mbrapa Raiffeisen bank. te ish ministria e Kultures.

Botuar më 23/01/2020
35.000,00 euro

SHITET BIZNES BAR KAFE

rr. Vangjel Capo | 60 M2 | 22.000 Leke

Sip.62m², e kompletuar totalisht, ne gjendje pune, me verande jashte 40m², ambienti me qera. Shitja e biznesit

Botuar më 23/01/2020
10.000,00 euro

SHITET ME CMIM OKAZION BIZNESI FAST FOOD!!

Me klientele te ngritur dhe xhiro ditore te kenaqshme. Ambjent totalisht i kompletuar me te gjitha pajisjet e nevojshme, Adresa: 21 Dhjetori

Botuar më 22/01/2020

SHITET BIZNESI PARUKERI

Shitet biznesi parukeri me te gjitha pajisjet e nevojshme te parukerise dhe estetikes. Klientele e ngritur., Rr. Rapo Hekali, mbi Qendren Kristal

Botuar më 22/01/2020
10.000,00 euro

SHITET BIZNESI BAR RESTORANT BRENDA PAZARIT TE RI

Gjendja: shume e mire, Brenda Pazarit te Ri SHITET biznesi Bar Restorant totalisht i kompletuar me sip tot 110 m2 gjendje pune.Biznesi 30.000 euro,Qera 1.000 euro/muaj. 0684109062, onlineprona@gmail.com, Brenda Pazarit te Ri pozicioni i dukshem dhe i favorshem

Botuar më 21/01/2020
30.000,00 euro

SHITET BIZNESI BAR KAFE BRENDA PAZARIT TE RI

Gjendja: shume e mire, Brenda Pazarit te Ri SHITET biznesi i Bar totalisht i kompletuar gjendje pune 52 m2 brenda,20 m2 jashte. Biznesi 20.000 euro, Qera 850 euro/muaj. 0684109062, onlineprona@gmail.com, Brenda Pazarit te ri pozicion i dukshem dhe i favorshem.

Botuar më 21/01/2020
20.000,00 euro

SHITET BIZNESI PICERI KREPERI TEK PALLATET CABEJ

Gjendja: shume e mire, Pallatet Cabej SHITET biznesi Piceri Kreperi ne gjendje pune xhiro shume te mire, 46 m2,me te gjitha paisjet.Cmimi 4.000 euro,qera 370 euro/muaj. 0684109062, onlineprona@gmail.com, Pallatet Cabej ne buze rruge ku ka levizje kembsoresh dhe makinash.

Botuar më 21/01/2020
4.000,00 euro
)