Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Top

OKAZION! SHITET BIZNESI I BAR KAFE NE RRUGE KRYESORE ME DY HYRJE DALJE+ZYRE

Biznes I ngritur prej tre vitesh, kliente e rregullt, pune e ngritur. I kompletuar to...

Botuar më 18/10/2019

OKAZION!!! SHITET BIZNESI FAST FOOD

Me klientele te ngritur. Ambjent totalisht i kompletuar, Adresa: 21 Dhjetori

Botuar më 17/10/2019

KERKOJ BASHKEPUNETORE PER SHERBIMIN MICROBLADING TATOO ME FIJE E CERTIFIKUAR NGA AKADEMI BRANCO BABIC PHIBROWS

Kam eksperience pune. I disponoj te gjitha pajisjet e nevojshme, Tirane, Te interesua...

Botuar më 16/10/2019

SHITET ZYRE KEMBIM VALUTOR AGJENSI TURISTIKE TIRANE

Gjendja: shume e mire, Kembim Valutor me te gjitha paijsjet dhe moblije me standarte te Bankes se Shqiperis,zyra eshte 28 mq . Qera muojore i ambientit 16.000 lek.Cmimi 2500 euro i diskutushem, te Rruga Shkelqim Fusha me pamje nga Unaza e Re, 2 minuta nga qendra tregtare kristal.

Botuar më 23/10/2019
2.500,00 euro

OKAZION! SHITET (OSE JEPET ME QERA) LOKALI GONG TIRANA

Rruga Sami Frasheri, mbas shkolles Edith Durham.Lokal i ri,shume rinore,ne gjendje pune,klientel e rregullt. Aktualisht me qera.Shitet per arsye emigrimi

Botuar më 23/10/2019
185.000,00 euro

SHITET TOBACCO SHOP TEK DELIJORGJI, RR.KAVAJES

Gjendja: shume e mire, i furnizuar me te gjitha produktet. I arreduar me mobilje druri dhe xham. I pajisur me sistem alarmi dhe kase fiskale. Me Kontrate nga Philip Moris

Botuar më 23/10/2019
7.000,00 euro

SHITET SALLON PER MESHKUJ

Gjendja: e mire, me 2 poltrone, Rr. Ferit Xhajko, afer tregut uzines Dinamo

Botuar më 22/10/2019
4.000,00 euro

JEPET ME QERA BAR RESTORANT HOTEL

AHoteli ka 10 dhoma te kompletuara dhe nje suite te madhe. Bari, kuzhina dhe restoranti jane te kompletuara, gati per te filluar pune.Cmimi i diskutueshem., Tek kodrat e liqenit artificial.

Botuar më 21/10/2019

SHITET BIZNESI BAR KAFE ME CMIM OKAZION PER ARSYE EMIGRIMI!

Me klientele te ngritur dhe ne funksion prej shume vitesh. Aktualisht ne gjendje pune dhe i kompletuar me te gjitha paisjet e nevojshme. Ambjent me sip. 200m², Prane min. se Jashtme, perballe gjimnazit Ismail Qemali

Botuar më 21/10/2019

SHITET BIZNES PROFITABIL

Gjendja: shume e mire, biznes i ndertuar per disa vite, me nje lokacion shume te mire. Posedon eksluzivitetin e nje marke Amerikane. Te ardhurat realizohen ne dy kanale: shumice & pakice., Jane 2 pika te biznesit, nje ne Durres qe sherben me shume si magazine dhe 1 tjeter ne Tirane, ne nje nga qendrat tregtare kryesore te Tiranes

Botuar më 21/10/2019
150.000,00 euro

SUPER OKAZION!!! SHITET BIZNESI PASTRIM KIMIK

Biznes i ngritur prej 8 vitesh. Me klientele te rregullt. Totalisht i kompletuar. Ne gjendje pune. Cmim i arsyeshem, Adresa 1: Rr. Xhanfize keko, tek Varri BamitAdresa 2: Rr. Asdreni, afer Pasticeri Nefelit

Botuar më 21/10/2019

SHITET BIZNES XHAMASH DHE MAGAZINA JEPET ME QERA

Gjendja: shume e mire, Magazin 250m² dhe 2500m² hapesire toke per punim xhami dhe dopio xhami. Shitet si biznes dhe magazina jepet me qera. Cmim i arsyeshem., Ndodhet ne Kavaje ne hyrje-dalje prane autostrades Durres-Rrogozhin.

Botuar më 21/10/2019
)