Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

SHITET BIZNES I BAR RESTORANT, TOTALISHT I KOMPLETUAR I GATSHEM PER PUNE,

Karakteristika

Biznesi, Ne shitje, Shitje/qera aktiviteti
Shitet biznes i bar restorant, totalisht i kompletuar i gatshem per pune,, 30.000 euro
Përshkrim

Arredim me stil Europian. Te gjitha paisjet bashkohore dhe te reja (pothuajse nuk jan perdorur fare). (Mund te shiten dhe paisjet me vehte me cmim te arsyeshem), Stadiumi Dinamo. Shitja biznesit

30.000,00 euro

Botuar më 20/11/2020

Telefon
)