Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Top

JEPET ME QERA BIZNES BAR RESTORANT QESARAKA

2200 m².Jepet me qera per arsye emigrimi. Sherben per cdo lloj aktiviteti,sall dasmash (per 400 persona e kompletuar, me kuzhine dhe dhome frigoriferike , parkim 1200 m² )., Mbi restorant Freskun, Rruga Nacionale Tirane-Dajt

Botuar me 24/09/2018

SHITET BIZNESI BAR KAFE BUENOS AIRES

Biznes I ngritur prfej 15 vjetesh, klientele e rregullt, xhiro e kenaqshme, I kompletuar totalisht me kushte bashkohore., Brryli, perballe Martenitetit te ri

Botuar me 24/09/2018

SHITET BIZNESI GOLDEN DRESS ALBANIA

Aktivitet me konfeksione (canta)Klientele e rregullt xhiro e kenaqshme, Rruga Myslym Shyri, 50m afer karburant Alpet

Botuar me 24/09/2018

KEMBEHET BIZNES I NJE FARMACIE,

Me pune dhe kliente te ngritur prej 9 vitesh, kembehet me ap. te vogel kundrejt diferences., Bulevardi "Gjergj Fishta", prane ekspozites Shqiperia Sot, ne kend pallati.

Botuar me 22/09/2018

SHITET BIZNESI MARKET

Prej 6 vitesh ne treg, klientele e rregullta, rr. Shefqet Kuka, prane Fizikes berthamore

Botuar me 21/09/2018
16.000,00 euro

SHITET BILARDO BAR KAFE LLOTO SPORT

Ne gjendje pune. Qeraja mujore 50000 leke. Cmimi i shitjes 50000000, Rruga 4 Deshmoret, Prane Gjimnazit Partizani

Botuar me 21/09/2018

JEPET ME QERA PUNISHTE MOBILIERIE

Pranohet edhe ortakeri, Institut bujqesor

Botuar me 21/09/2018
40.000 leke

JEPET ME QERA BIZNESI FAST FOOD ZGARE

Biznes i ngritur prej tre vjetesh, e kompletuar totalisht me kushte bashkohore, klientele e rregullt, aktualisht ne gjendje pune, Astiri, mbrapa Alfa Bank

Botuar me 21/09/2018

SHITET BIZNES I NJE PASTRIMI KIMIK, ME PUNE DHE KLIENTELE TE NGRITUR PREJ 15 VITESH,

Totalisht i kompletuar., Rr. “Durresit”, mbrapa Ministrise se Arsimit.

Botuar me 21/09/2018
25.000,00 euro

SHITET BAR KAFE

Gjendja: shume e mire, 75 m², i kompletuar, klientel te kenaqshme, vendodhja ne nje pozicion te favorshem per shkak te planimetrise per zgjerimin e rruges, ka mundesia per zgjerimin te ambjentit, Adresa: RR. MYSLYM SHYRI mbrapa karburantit Gulf

Botuar me 20/09/2018
220.000,00 euro