Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Top

SHITET BIZNESI QENDER ESTETIKE

Biznes i ngritur prej 5 vitesh, me sip. Ambjenti 50m². E kompletuar totalisht me kus...

Botuar më 14/11/2018
5.000,00 euro

SHITET BIZNESI FURRE BUKE, ME KLIENTELE DHE PIKA SHPERNDARJE TE NGRITUR PREJ SHUME VITESH!

Totalisht i kompletuar me te gjitha paisjet perkatese, aktualisht ne pune., Adresa: P...

Botuar më 12/11/2018
1.371.885 leke

JEPET ME QERA BIZNESI FAST FOOD ZGARE

Biznes i ngritur prej tre vjetesh, e kompletuar totalisht me kushte bashkohore, klien...

Botuar më 11/11/2018

SHITET FURRE BUKE

Me klientele te rregullt, xhiro e kenaqshme, shitet per arsye emigrimi, Brenda unazes prane zones se Vasil Shantos

Botuar më 19/11/2018
1 leke

SHITET BIZNESI I NJE KLINIKE DENTARE, ME PAISJE BASHKEKOHORE NE NJE POZICON SHUM TE MIRE, ME PAMJE NGA LANA.

Klienti qe do blej do kete nje lehtesim shum te madh ne marrjen me qera sepse ne na intereson jetegjatesia e qeramarrjes sesa perfitimi i momentit. Shitet 20.000 € dhe qeraja do, diskotohet, ambjenti eshte 65m² dhe ka vend per 2 poltrone ose shitet komplet. Adresa: Prane Shkolles Ismail Qemali, tek Mulliri vjeter (ATSH-ja, pallati ri, kati 2-te)

Botuar më 19/11/2018
160.000,00 euro

SHITET BIZNES I NGRITUR PASTRIM KIMIK

Aktivitet 20 vjeçar, klientele e rregullt, xhiro e kenaqshme, Ne Qender te Tiranes, Rr. "Dulle Keta", 300m larg Pallatit te Kultures,

Botuar më 19/11/2018

LICENCE FARMACIE

Jepet me qera licence farmacie

Botuar më 18/11/2018
15.000 leke

JEPET ME QERA

Gjendja: e re, ose shitet biznes i kompletuar, me paisje per fast food-restaurant. Paisjet jane profesionale, cilesore dhe inox, Rr. Naim Frasheri, tek 21 dhjetori

Botuar më 16/11/2018
600,00 euro/muaj

SHITET AKTIVITETI I NJE LOKAL ZGARE

Gjendja: shume e mire, I pajusur me te gjitha gjerat e nevojshe. Ka 10 tavolina ne ambjentin brenda dhe 8 jashte. Tavolinat 4-6 vendshe., Tek Qendra Kristal, te pallatet e arabit.

Botuar më 16/11/2018

KERKOHET PARTNER BIZNESI INSTRUKTOR/E / P.TRAJNER

Qe te ushtroje profesionin e tij/saj ne nje palester ku te zhvilloje aerobi kango, yoga, karate dhe arte marciale per femije, Te i/e interesuarit te kontaktojne ne nr e telefonit ose te paraqiten prane ambjenteve te palestres ne adresen perballe me rrugen e Ambasadave ne rrugen e Kavajes

Botuar më 16/11/2018

SHITET BIZNESI SPA

Biznes i ngritur prej 2 vitesh. Xhiro e kenaqshme. Ne nje nga zonat me te mira te Tiranes

Botuar më 16/11/2018
200.000,00 euro

SHITET BIZNESI PASTRIM KIMIK

Biznesi i ngritur per me shume se 10 vitesh. Klientel e ngritur. Biznes fitimprures. Aktualisht ne gjendje pune. Ndodhet ne nje nga zonat me te mira te Tiranes, Adresa: Perballe 7 xhuxhave, Rr."Elbasanit"

Botuar më 15/11/2018