Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

SHITET BIZNES DIZZY LOUNGE BAR! SIP. 300M², ME VERANDE, AMBJENT TE BRENDSHEM, KEND LOJRASH + MAGAZINE TE BOLLSHME.

Karakteristika

Biznesi, Ne shitje, Shitje/qera aktiviteti
Shitet biznes dizzy lounge bar! sip. 300m², me verande, ambjent te brendshem, kend lojrash + magazine te bollshme.
Përshkrim

ME PUNE DHE KLIENTELE TE NGRITUR PREJ VITESH! AMBJENTE BASHKOHORE., Fresku, ne rruge kryesore. Shitet per arsye emigrimi me cmim te diskutushem! Per me teper info mund te logoheni ne faqen tone te Instagramit: dizzy_lounge


Botuar më 22/06/2022

Telefon
)