Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Top

JEPET ME QERA BAR-PICERI, TOTALISHT E KOMPLETUAR, SIP.

80m² + verande te shfrytezueshme 80m². Me pune dhe klientele te ngritur. Arredim ba...

Botuar më 07/12/2018
80.000 leke

OKAZION! SHITET BIZNES FURRE BUKE, ME PUNE DHE KLIENTELE TE NGRITUR PREJ SHUME VITESH.

Totalisht i kompletuar me te gjitha paisjet perkatese., Adresa: Rr. “Ali Visha”, ...

Botuar më 06/12/2018

SHITET BIZNESI FASHION ATELIER TE KOMUNA E PARISIT

Gjendja: shume e mire, Shitet super biznes ATELIER per funksion te mirfillte prodhimi...

Botuar më 04/12/2018
23.000,00 euro

SHITET BIZNESI QENDER ESTETIKE

Biznes i ngritur prej 5 vitesh, me sip. Ambjenti 50m². E kompletuar totalisht me kus...

Botuar më 04/12/2018
5.000,00 euro

SHITET BIZNESI FURRE BUKE, ME KLIENTELE DHE PIKA SHPERNDARJE TE NGRITUR PREJ SHUME VITESH!

Totalisht i kompletuar me te gjitha paisjet perkatese, aktualisht ne pune., Adresa: P...

Botuar më 02/12/2018
1.371.885 leke

SHITET BIZNESI BUTIK

Me rroba te reja, per femra dhe femije. (Mund te shiten edhe pajisjet), Rr. sokrat Miho, tek Astiri. Te interesuarit te kontaktojne ne numrin e telefonit

Botuar më 10/12/2018
500.000 leke

OKAZION! SHITET BISNES FARMACEUTIK,

ME PUNE DHE KLIENTETE TE NGRITUR PRE 7 VITESH SI DHE ME KONTRATE TE FONDIT TE SIGURIMIT TE DETYRUESHEM TE KUJDESIT SHENDETESOR. Totalisht i kompletuar, + programi i bilancit, siguruar me kamera e sistem alarmi. Rr. “Siri Kodra”, perballe Poliklinikes nr 4, ne rruge kryesore

Botuar më 10/12/2018
5.000.000 leke

SHITET KEPUCARI ME POROSI DHE RIPARIM-SHERBIME

Mbi 10 vjet aktivitet klientele e rregullt, xhiro e kenaqshme. te gjitha pajisjet jane profesionale, 2 makina qepese 2 furra, prese, makine shajimi, Tirane e re afer gjimnazit Petro Nini . Shitet per arsye emigrimi

Botuar më 10/12/2018
18.000,00 euro

SHITET PARUKERI NIKI

Gjendja: shume e mire, per arsye largimi nga vendi. Biznesi eshte ne funksion pune prej 8 vitesh me klientel te rregullt. Salloni eshte ne gjendje te shkelqyer. Xhiro e kenaqshme, Tirane. Rruga Bilal Sina, Kopshti Zoologjik.

Botuar më 08/12/2018

SHITET BIZNESI MARKET

Me sip 170m², totalisht i kompletuar. Klientele e ngritur. Biznes i ngritur prej 4 vitesh., Tek Brryli

Botuar më 08/12/2018

JEPET ME QERA BIZNESI PARUKERI ESTETIK

Me klientele te ngritur. Xhiro e kenaqshme. Jepet per arsye emigrimi, Rr. Shefqet Musarai", mbrapa Universitetit Europian te Tiranes

Botuar më 07/12/2018
50.000 leke

SHITET BIZNESI PRODHIM KEPUCESH

Me te gjitha makinerite, Rruga Siri Kodra, blloku i magazinave

Botuar më 07/12/2018
26.000,00 euro

SHITET OSE JEPET ME QERA BIZNESI BAR KAFE

Ne gjendje pune me sip 120m²+verande. Qeraja 50000 leke, Kodra e Priftit, prane Shkolles Mrekullia

Botuar më 07/12/2018
150.000,00 euro

JEPET ME QERA BIZNESI I NJE MARKETI,

Sip. 70m², me pune dhe klientele te ngritur prej 20 vitesh, i kompletuar me 10 frigorifere, etj., Afer tregut Industrial, rr. "Ferit Xhajko".

Botuar më 07/12/2018
50.000 leke

JEPET ME QERA BAR-PICERI, TOTALISHT E KOMPLETUAR, SIP.

80m² + verande te shfrytezueshme 80m². Me pune dhe klientele te ngritur. Arredim bashkohor, aktualisht ne pune., Zona e Freskut.

Botuar më 07/12/2018
80.000 leke