Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

SHITET BIZNES BAR KAFE RESTORANT

Karakteristika

Biznesi, Ne shitje, Shitje/qera aktiviteti
Shitet biznes bar kafe restorant
Përshkrim

E kompletuar me te gjitha pajisjet bashkohore , me klientele te ngritur dhe aktualisht aktiviteti punon , per me shume info kontaktoni ne nr e poshte shenuar, Afer Kristalit Buze rruge


Botuar më 29/01/2023

Telefon
)