Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Top

SHITET BIZNESI PREJ 9 VITESH NE PRODHIMIN E KEPUCEVE ME POROSI

Biznes shume i suksesshem dhe me klientele te perzgjedhur nder vite. Arsyeja e shitje...

Botuar më 20/05/2019

OKAZION! SHITET BIZNES FARMACEUTIK,

ME PUNE DHE KLIENTETE TE NGRITUR PRE 7 VITESH SI DHE ME KONTRATE TE FONDIT TE SIGURIM...

Botuar më 17/05/2019
37.000,00 euro

OKAZION! SHITET BIZNESI BAR KAFE

Me klientele te rregullt prej 15 vjetesh, i kompletuar me te gjitha paisjet e nevojshme. Xhiro ditore mbi 15.000 Leke/ dite. Ne pozicion te favorshem me institucionet perreth., tek kryqezimi i 21 Dhjetorit, prane ambulances nr. 9

Botuar më 20/05/2019
12.000,00 euro

JEPET ME QERA BIZNESI FAST FOOD

Totalisht i kompletuar. Biznes i ngritur per 15 vitesh. Ambjent 35m². Ne gjendje shume te mire. Xhiro e kenaqshme, Rr. Frosina Plaku, ngjitur me shkollen

Botuar më 20/05/2019
30.000 leke

SUPER OKAZION!!! SHITET BIZNESI DYQAN MJALTI DHE KOZMETIK BIMORE

Me produkte arabe. Biznes i ngritur prej 2 vitesh. Aktualisht ne gjendje pune. Shitet per arsye emigrimi, Tek 21 Dhjetori, buze rruges kryesore, Rr. Kavajes

Botuar më 20/05/2019
10.000,00 euro

SHITET BIZNESI PREJ 9 VITESH NE PRODHIMIN E KEPUCEVE ME POROSI

Biznes shume i suksesshem dhe me klientele te perzgjedhur nder vite. Arsyeja e shitjes, financim i menjehershem per probleme familjare

Botuar më 20/05/2019

SHITET AKTIVITET BIZNESI

Gjendja: shume e mire, rimbushje elektronike edhe aksesore, per arsye emigrimi, Lagjia 1 maji .Fier

Botuar më 19/05/2019
3.000,00 euro

SHOQERI NDERTIMI ME PERVOJE MBI 20 VJECARE NE FUSHEN E NDERTIMIT KERKON TE MARRE ME % TROJE PER NDERTIM APO TE BLEJE LEJE NDERTIMI

Kerkohet qe keto leje te ndodhen brenda unazes se mesme te Tiranes. Per info apo sqarime te metejshme, ju lutem kontaktoni ne nr. celularit ose me e-email:

Botuar më 19/05/2019

OKAZION! SHITET BIZNES BUTIK RROBASH TEK RRUGA

Myslym Shyri, ne nje zone me shume levizje, biznes i ngritur prej vitesh, klientele e rregullt. Totalisht i kompletuar me mall dhe te gjitha aksesoret perkates, Adresa: Rr. "Myslym Shyri, prane karburant Gulf

Botuar më 17/05/2019

OKAZION!! SHITEN ME CMIM NEN KOSTON E BLERJES:

4 makineri dhe lenda e pare per prodhim abazhuresh prej cope ose lekure, bashke me to shiten edhe abazhure te gatshem. Çmimi per makinerite dhe lenden e pare eshte 5.000 Euro., Abazhuret shiten me çmim okazion!

Botuar më 17/05/2019

SHITET KLINIKE DENTARE

Gjendja: e re, e kompletuar me dy poltrona cilesore te sapo blere. Sip.objektit 72 m2 me hipoteke. 2 ambjente pune dhe 2 ambjente ndihmese. Shitet per arsye emigracioni, Rr.Besim Daja te medreseja prane UKT

Botuar më 17/05/2019
115.000,00 euro

OKAZION! SHITET BIZNES FARMACEUTIK,

ME PUNE DHE KLIENTETE TE NGRITUR PRE 7 VITESH SI DHE ME KONTRATE TE FONDIT TE SIGURIMIT TE DETYRUESHEM TE KUJDESIT SHENDETESOR. Totalisht i kompletuar, + programi i bilancit, siguruar me kamera e sistem alarmi. Rr. “Siri Kodra”, perballe Poliklinikes nr 4, ne rruge kryesore

Botuar më 17/05/2019
37.000,00 euro