Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

SHITET BIZNES

Karakteristika

Biznesi, Ne shitje, Shitje/qera aktiviteti
Shitet biznes
Përshkrim

DIZZY LOUNGE BAR! ME PUNE DHE KLIENTELE TE NGRITUR PREJ VITESH! Siperfaqja 300m², me verande, ambjent te brendshem, kend lojrash, + magazine te bollshme., Fresku, ne rruge kryesore. Shitet per arsye emigrimi me cmim te diskutushem!


Botuar më 26/07/2021

Telefon
)