Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Top

SHITET BIZNESI COFFEE SHOP ME DELIVERY

Biznes I nngritur prej 3 vitesh, me xhio te kenaqshme, klientele e rregullt. 5000 E I...

Botuar më 14/07/2019

OKAZION! SHITET BIZNES BUTIK RROBASH (OSE VETEM MALLI)TEK RRUGA

Myslym Shyri, ne nje zone me shume levizje, biznes i ngritur prej vitesh, klientele e rregullt. Totalisht i kompletuar me mall dhe te gjitha aksesoret perkates, Adresa: Rr. "Myslym Shyri, prane karburant Gulf

Botuar më 23/07/2019

SHITET BIZNESI BAR-KAFE

I kompletuar ne gjendje pune prej 15 vitesh, klientele e rregullt, xhiro e kenaqshme, Ish fusha e aviacionit

Botuar më 22/07/2019
10.500,00 euro

AMERIKAN MARKET NE SHKODER SJELL PRODUKTE ORIGJINALE AMERIKANE

Produkte te cilesise te pare qe kane te gjitha antibakterialin ne produkte dhe garanci 100%. Nese jeni te interesuar mund te na kontaktoni

Botuar më 22/07/2019

SHITET BIZNESI BAR KAFE RESTORANT NE NJE ZONE TE FAVORSHME,

Stacioni i Trenit,Gjykata e Krimeve te renda.Rrethuar me call center.Shitet per arsye mos perdorimi.I kompletuar, gjendje pune.Kati I 108, kati II 90m, veranda 50 m².Qera 84000lek

Botuar më 22/07/2019
30.000,00 euro

DISPONOJ HOTEL ME 17 DHOMA SI DHE AMBIENTE

Per zhvillim biznesi te ndryshme. Kerkoj partner biznezi per bashkepunim.

Botuar më 22/07/2019

OFERTE: SHITET DYQAN

Shitet dyqan i kompletuar parukeri ne gjendje shume te mire dhe me gjithcka per te nisur punen ne rrugen Riza Cerova, 35 m2, me certifikate pronesie.

Botuar më 21/07/2019
80.000,00 euro

JEPET ME QERA BIZNESI PARUKERI

Gjendja: shume e mire, me klientele te ngritur, PRANE RRUGES RIZA CEROVA

Botuar më 21/07/2019
20.000 leke/muaj

SHITET BIZNESI FAST-FOOD

Gjendja: shume e mire, me xhiro te kenaqshme. Shitet per arsye emigracioni. Te interesuarit te kontaktojne ne numrin e telefonit, Tirane

Botuar më 21/07/2019
35.000,00 euro

NE KRYQEZIMIN E RRUGES "TEODOR KEKO" ME RR. "ABEDIN REXHA UNAZA E RE

Jepet me qera restorant gjelltore me paisje, frigorifera, soba, zgara, karrige+tavolina me kleintele (15vjet). Kryesisht punetori ne rruge kryesore

Botuar më 21/07/2019
45.000 leke