Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

JEPET ME QERA AMBJENT BIZNESI RRUGA NIKO AVRAMI, PERBALL SHKOLLES 9 VJECARE RAMAZAN JARANI. ME SIPERFAQE 42M2.

ORGANIZOHET: •ONE SPACE •1 TUALET OFROHET: • BOSH • NE GJENDJE SHUME TE MIRE •ZONE SHUME E MIRE •ME PLLAKA, •ME KONDICONER •PRANE SHKOLLES CMIMI : 30,000 LEKE /TOTAL NE MUAJ ID EA 121 (Kontakto Agjenten Klara)

Botuar më 01/08/2021
30.000 leke/muaj

JEPET ME QERA DYQANI, TEK PAZARI I RI , TEK RRUGA LUIGJ GURAKUQI, PERBALLE 9 KATSHEVE. ME SIPERFAQE 33 M2 KATI 1 DHE 30 M2 KATI 2.

ORGANIZOHET: •OPEN SPACE •1 TUALET OFROHET: •BOSH •ME PLLAKA • NE KUSHTE SHUME TE MIRA •ZONE LEHTESISHT E AKSESUESHME, • I PERSHTATSHEM PER CDO LLOJ BIZNESI/AKTIVITETI CMIMI: 1300 EURO NE MUAJ +1GARANCI ID KT 180 (Kontakto Agjenten Klara)

Botuar më 01/08/2021
1.300,00 euro/muaj

JEPET ME QERA AMBJENTI/BIZNESI, BAR KAFE MICKEY MOUSE, TEK , RRUGA HOXHA TASIM. ME SIPERFAQE 235M2. VERANDE 85M.

ORGANIZOHET: •ONE SPACE •3 TUALETE OFROHET: • I MOBILUAR • NE GJENDJE SHUME TE MIRE •ZONE SHUME E MIRE •E SHTRUAR ME PARKET •ME KONDICONER, •KEND LOJERASH PER FEMIJE CMIMI : 80.000 LEKE /TOTAL NE MUAJ I DISK. CMIMI I SHITJES: 245.000 EURO I DISK. ID KT 178 (Kontakto Agjenten Klara)

Botuar më 31/07/2021
80.000 leke/muaj

SHITET DYQANI ME SIPERFAQE 152M2 NE RRUGEN GJERGJ LEGISI NE LAPRAKE NE NJE ZONE SHUM TE MIR TE TIRANES. DYQANI SHITET ME DOKUMENTACJON TE RREGULLT. CMIMI:1250€M2 IC 151

OFROHET PER BIZNESE TE NDYSHME SI BAR LOKAL, PASTICERI, FAST FOD, FARMACI, FURR BUKE, KLINIK DENTARE ETJ., DYQANI SHITET ME DOKUMENTACJON TE RREGULLT. CMIMI:1250€M2 IC 151 (Kontakto Agjenten Klara)

Botuar më 30/07/2021
190.000,00 euro

JEPET ME QERA BAR KAFE

Prane ekspozita shqiperia sot, biznes prej 20 vitesh i ngritur

Botuar më 30/07/2021

NE RRUGEN MINE PEZA

Gjendja: shume e mire, Buze rruges(te unazes vogel),30m nga kryqezimi i Don Boskos,shitet biznesi "Hidrosanitare Goni" me klientele te garantuar mbi 25 vjecare,jepet me gjithe mallin qe ka gjendje

Botuar më 30/07/2021
25.000,00 euro

QERA,DYQAN

Gjendja: shume e mire, Ambienti ka një sipërfaqe totale prej 27.7m2 dhe ndodhet në katin 0,Open Space,Disponon 1 tualet,Fasade xhami,I investuar, bosh, Rruga e kavajes

Botuar më 29/07/2021
250,00 euro

JEPET ME QERA AMBJENT BIZNESI, TEK RRUGA URA PRANE RAJONIT 4. ME SIPERFAQE 140 M2. 5M LARTESI.

ORGANIZOHET: •OPEN SPACE •1 TUALET OFROHET: •BOSH • NE KUSHTE TE MIRA •ZONE LEHTESISHT E AKSESUESHME, •AMBJENT PERPARA CMIMI: 350 € /MUAJ +1GARANCI ID KT 170 (Kontakto agjenten Klara)

Botuar më 29/07/2021
350,00 euro/muaj

JEPET ME QERA AMBJENT BIZNESI, DYQAN NE NESHARAK TEK RRUGA SALI BUTKA, PRANE ISH PARKUT TE AUTOBUZAVE. ME SIPERFAQE 30M2. KATI I PARE.

ORGANIZOHET: •OPEN SPACE •1 TUALET OFROHET: •BOSH • NE KUSHTE SHUME TE MIRA •ZONE LEHTESISHT E AKSESUESHME •AMBJENT PERPARA •KA NJE NDARJE ME GIPS, • PERSHTATSHEM PER CDO LLOJ BIZNESI SI PARUKERI ,BERBER, ZYRE ,AGJENSI,BUTIK ETJ. CMIMI: 25000 LEKE /MUAJ +1GARANCI ID KT 175 (Kontakto Agjenten Klara)

Botuar më 29/07/2021
25.000 leke/muaj

JEPET AMBJENTI ME QERA 40M2 TE PAZARI RI ME SIPERFAQE 40M² KATI 0

ORGANIZOHET: •OPEN SPACE •ME PLLAKA • 1 TUALET OFROHET: • ZONE E MIRE DHE E QETE • FASAD XHAMI, •BOSH •GJENDJE E SHKELQYER CMIMI 40000LEKE 1QERA+QGARANCI ID KD 182 (Kontakto Agjenten Klara)

Botuar më 29/07/2021
40.000 leke/muaj
)