Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Top

OFERTE! MARKET JOENA

Eshte i interesuar per Partner Biznesi ne sektorin e fruta perimeve. Te interesuarit ...

Botuar më 10/10/2021

OKAZION..TE PIACA E TIRANES,,,SHITET SI BIZNES...KAFE-BAR ANIMUS...PER ARSYE EMERGJENTE EMIGRIMI SHITET SI AKTIVITET I SUKSESSHEM KAFE-BAR ANIMUS!!!!

Aktualisht ne pune,,,me xhiro ditore te konsiderueshme!!!kontrat 5 vjecare,,,,qiraja mujore 1500$!!!Cmimi i diskutueshem 60 mije €.

Botuar më 15/10/2021

JEPET ME QERA MARKET

tek Oxhaku, prane markates se vjeter | 120 M2 | 30.000 Leke

I kompletuar, zona oxhakut

Botuar më 15/10/2021
300,00 euro

AMBJENT BIZNESI ME QERA

Gjendja: shume e mire, i pershtatshëm per palestër, zyra, call center, klinika, etj., Rruga e Elbasanit

Botuar më 14/10/2021
600,00 euro/muaj

SHITET VETEM BIZNESI I “VESHJE PER FEMIJE” TEK TREGU ÇAM PER ARSYE EMIGRIMI!! ME PUNE DHE KLIENT TE NGRITUR PREJ 20 VITESH! ME PUNE DHE KLIENT TE NGRITUR PREJ 20 VITESH.

Sip. ambjenti 40m². Nese ka vullnet dhe perkushtim maksimal suksesi eshte i padiskutueshem!! Dyqan i kompletuar me artikujt sortive dhe klasike, veshje., Brenda tregut Çam.

Botuar më 13/10/2021
17.000,00 euro

KERKOJME TROJE ME % PER NDERTIM

Jemi shoqeri ndertimi me pervoje shumevjecare ne fushen e ndertimit dhe interesohemi per troje me % per ndertim ose te kene leje ndertimi ku mund te kemi partneritet., Preferohet qe keto leje te ndodhen brenda unazes se mesme ne Tirane.

Botuar më 13/10/2021

JEPET ME QERA AMBJENT BIZNESI  163 M2 ME SIPERFAQE 163 M2 KATI 1

Gjendja: shume e mire, Organizohet:Open space. 1 banjo. Sherben per aktivitete te ndryshme si: market. Pjese kembimi Ofrohet: • bosh• me pllake Cmimi : 700 ID LM 104, Laprake

Botuar më 13/10/2021
700,00 euro/muaj

SHITET FURRE BUKE / PASTICERI

Gjendja: shume e mire, Shitet furrë buke / pastiçeri, e kompletuar me pajisje dhe klientelë mbi dhjetëvjeçare. Me leje mjedisi (me 2 tuba aspirimi, gaz & korent).Shitet për arsye shëndetësore., Kodra e Diellit, Rruga Rrapo Hekali, pranë Big Market.

Botuar më 13/10/2021
140.000 leke

SHITET BIZNESI INTERNET CAFFE & KANCELARI PER ARSYE EMIGRIMI

Me klientele te ngritur prej 12 vitesh, 6 kompjutera, 3 printera te medhenj - Toshiba 720; Toshiba 2020C, Richo si dhe 20 abonente mujor.Qeraja mujore e ambjentin 35.000 leke, 00447915524185 Whatsaap / viber. Rruga Qemal Stafa, pallati Cela-X, nr 22

Botuar më 12/10/2021
7.000,00 euro

SHITJE AKTIVITETI - SHITET KIOSKE ME TE GJITHA PAISJET, PREJ 23 VITESH FUNKSIONALE

(SHITET AKTIVITETI, KIOSKA ) GJENDJE TE RE, ME SISTEM ALARMI, GJENDJE PUNE, TEK UNIVERSITETI I TIRANES

Botuar më 12/10/2021

SHITET BIZNES PREJ 13 VITESH SI KOPESHT DHE CERDHE

200 m², ka funksionuar i kompletuar, shitet per arsye emigracioni, me kuzhine te re, dhome fjetje, argetimi, etj 6 dhoma, 2 tualete per femije dhe personel

Botuar më 11/10/2021
)