Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

PASTRIM KIMIK

Karakteristika

Biznesi, Qeradhenie, Shitje/qera aktiviteti
Pastrim kimik, 50.000 leke
Përshkrim

Gjendja: e re, Jepet me qera Pastrim Kimik me nje siperfaqe prej 80m2 dhe me te gjitha pajisjet e nevojshme . Aktualisht ne gjendje pune., 100 m larg Restorant Freskut

50.000 leke/muaj

Botuar më 15/08/2019

Telefon
Email