Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Top

SHITET BIZNESI I ALFA MARKET, PERBALLE KOMPLEKSIT MOLLA, TEK ASTIRI, BUZE RRUGES KRYESORE

Buze rruge kryesore, totalisht i kompletuar, aktualisht ne pune, me zyre te kompletua...

Botuar më 08/11/2019

OKAZION! SHITET BIZNESI I BAR KAFE NE RRUGE KRYESORE ME DY HYRJE DALJE+ZYRE

Biznes I ngritur prej tre vitesh, kliente e rregullt, pune e ngritur. I kompletuar to...

Botuar më 07/11/2019

SHITET BIZNESI I MANIKYR PEDIKYR

E kompletuar totalisht me te gjitha paisjet e nevojshme, ne gjendje pune. Klientele e...

Botuar më 07/11/2019
140.000 leke

OKAZION!! SHITET AKTIVITETI FARMACI

Me te gjitha paisjet e nevojshme per te filluar punen, Adresa: Don Bosko

Botuar më 06/11/2019

SHITET BIZNESI BAR KAFE ME CMIM OKAZION PER ARSYE EMIGRIMI!

Me klientele te ngritur dhe ne funksion prej shume vitesh. Aktualisht ne gjendje pune dhe i kompletuar me te gjitha paisjet e nevojshme. Ambjent me sip. 200m², Prane min. se Jashtme, perballe gjimnazit Ismail Qemali

Botuar më 12/11/2019

SHITET BIZNESI KEPUCE PER MESHKUJ DHE FEMRA

+ veshje canta dhe aksesore. Biznesi shitet se bashku me paisjet. Arredim modern. Ambjenti ka magazinim, banjo. Sistem kamerash me IP. Sistem alarmi, kondicioner, fazade te madhe

Botuar më 11/11/2019
15.000,00 euro

SHITET BIZNESI KANCELARI, SIP.45M

SHITET PER ARSYE EMIGRIMI, Rr. "Kongresi Manastirit", pallat i ri, perballe shkolles Kongresi Manastirit

Botuar më 11/11/2019
9.000,00 euro

SHITET AKTIVITETI PARUKERI

Shitet aktiviteti ( parukeri), biznesi eshte i ngritur me klientele te rregullt., Komuna e Parisit, sheshi Jozef San Martin.

Botuar më 11/11/2019

SHITET BIZNESI "FARMACI MIRI" ME MBI 20 VITE EKSPERIENCE NE NJE NDER ZONAT ME TE FREKUENTUARA TE TIRANES, ME TE GJITHA KUSHTET QE NJE FARMACI DUHET TE KETE, NE HAPESIRE,

Mobilim, restaurim te bere vitin e fundi. Me klientele te ngritur dhe kontrate me FSDKSH. Biznesi shitet per arsye emigrimi, Rr Petro Nini Luarasi, prane Shkolles se Baletit/Tirane

Botuar më 11/11/2019

SHITET BIZNESI I PARUKERI ESTETIK

Klientele e rregullt, xhiro e kenaqshme, e kompletuar totalsht me kushte bashkohore., Mbrapa 15 Kateshit

Botuar më 11/11/2019
2.500,00 euro

SHITET BIZNESI KOPESHT PRIVAT

Ne ambjent vile 3 kateshe, me oborr. Totalisht i kompletuar me te gjitha paisjet. Aktualisht me 30 femije. Personel i specializuar. Qeraja e Ambjentit 500 Euro, Rruga per ne qendren Kristal, prane Lavazhit, mbi Eco Market

Botuar më 08/11/2019
30.000,00 euro

SHITET BIZNESI I ALFA MARKET, PERBALLE KOMPLEKSIT MOLLA, TEK ASTIRI, BUZE RRUGES KRYESORE

Buze rruge kryesore, totalisht i kompletuar, aktualisht ne pune, me zyre te kompletuar si dhe monitorimi, ambient me punime bashkohore, shtruar me parket, shkalle druri., Me pune dhe klientele te ngritur prej 5 vitesh.

Botuar më 08/11/2019

BEAUTY SALON JEP ME QERA AMBIENTE PUNE

Gjendja: shume e mire, Jepen me qera dy ambiente pune . Ambienti i estetikes , me te gjitha pajisjet bashkokore per trajtimin e fytyres , + krevat masazhi + dush. Ambienti i thonjeve i kompletuar total, Perballe “Drejtorise se Policise “ ne “ Myslym Shyr” ne katin e pare te godines 4-kateshe , ka lidhje direkt me rrugen kryesore .

Botuar më 07/11/2019
20.000 leke/muaj

SHITET BIZNESI I NJE MOBILERI PRODHIM MOBILJESH

Biznes i ngritur prej 22 vitesh, klientele e rregullt, me xhiro te kenashme. E kompletuar totalisht me te gjitha paisjet e nevojshme. Aktualisht ne pune ne gjendje shunme te mire.

Botuar më 07/11/2019
15.000,00 euro
)