Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Top

SHITET BIZNESI BAR KAFE

I kompletuar totalisht me kushte bashkohore te kohes, aktualisht ne gjendje pune, me ...

Botuar më 29/05/2020
25.000,00 euro

SHITEN 35% TË AKSIONEVE NË NJË BIZNES TË SHËNDETSHËM, FITIMPRURËS QË OPERON NË FUSHËN E OFRIMIT TË SHËRBIMEVE TË TELEVIZIONIT KABLLOR DHE INTERNETIT.

Biznesi ka liçencë të rregullt për të gjithë qarkun Elbasan, ku edhe operon. Biznesi është në bashkëpronësi me Tring TV sh.a.

Botuar më 30/05/2020

FARMACI

Gjendja: shume e mire, jepet me qera per arsye familjare, rruga fier-ballsh

Botuar më 29/05/2020
100,00 euro/muaj

SHITET BIZNESI, OKAZION NE CMIM DHE VENDODHJE

Gjendja: shume e mire, SHITET BIZNESI 50M2, NE RRUGE KRYESORE, I PERSHTATSHEM PER BIZNESE FAMILJARE APO SI : BAR, DYQAN RROBASH, PIKA SHITJE TELEFONIE (TEKNOLOGJIE), AGJENCI TURISTIKE APO BANKE., KRUJE, LAGJIA SESERE, PERPALLE ELEKTRIKUT. ME DOKUMENTA TE RREGULLTA, HIPOTEKE DHE MUNDESI SHTIMI APO NDERTIMI SIPER TIJ.

Botuar më 29/05/2020
37.000,00 euro

SHITET BIZNESI BAR KAFE

I kompletuar totalisht me kushte bashkohore te kohes, aktualisht ne gjendje pune, me xhiro te kenaqshme, sip. e brendshme 160m²+130m verande (pa taks bashkie), 21 Dhjetori, ngjitur me shkollen Sabaudin Gabrani

Botuar më 29/05/2020
25.000,00 euro

SHITET BIZNESI PICERI

Me klientele te ngritur, xhiro e kenaqshme+ pajisjet e picerise me vlere 400.000lek, Blv. Gjergj Fishta

Botuar më 28/05/2020
12.000,00 euro

SHITET SHOQERIA "GO TAXI".

ME PUNE DHE KLIENTELE TE NGRITUR PREJ SHUME VITESH., Per me teper informacion kontaktoni ne:

Botuar më 28/05/2020

JEPET ME QERA BIZNESI KLINIKE DENTARE

Totalisht i kompletuar me kushte bashkohore, me klientele, Rruga Komuna e Parisit, buze rruge kryesore

Botuar më 26/05/2020
200,00 euro

SHITET BIZNESI KOPESHT PRIVAT

Ne ambjent vile 3 kateshe, me oborr. Totalisht i kompletuar me te gjitha paisjet. Aktualisht me 30 femije. Personel i specializuar. Qeraja e Ambjentit 500 Euro, Rruga per ne qendren Kristal, prane Lavazhit, mbi Eco Market

Botuar më 26/05/2020
20.000,00 euro

SHITET BIZNESI FURRE-BUKE

I ngritur prej 13 vitesh. Xhiro te kenaqshme, prodhim dhe shitje e garantuar e 500 bukeve. Shitet per arsye te forte familjare, zona kombinatit

Botuar më 26/05/2020
20.000,00 euro

SHES FURRE BUKE

Gjendja: shume e mire, Shitet furra markes bongard e lehte ne perdorim me kapacitet 90 bukesh.me kosto te ulet energjie.shitet vec ose pajisje tjera si psh brumtarice, Elbasan

Botuar më 26/05/2020
4.000,00 euro
)