Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

OKAZION! SHITET BIZNES FURRE BUKE, ME PUNE DHE KLIENTELE TE NGRITUR PREJ SHUME VITESH.

Karakteristika

Biznesi, Ne shitje, Shitje/qera aktiviteti
Okazion! shitet biznes furre buke, me pune dhe klientele te ngritur prej shume vitesh.
Përshkrim

Totalisht i kompletuar me te gjitha paisjet perkatese., Adresa: Rr. “Ali Visha”, afer shkolles se Baletit.


Botuar më 16/12/2018

Telefon