Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Top

MARKET JOENA

Eshte i interesuar per Partner Biznesi ne sektorin e fruta perimeve. Te interesuarit ...

Botuar më 14/01/2022

SHITET BIZNESI PARUKERI-ESTETIKE

Gjendja: shume e mire, Shitet biznesi Parukeri-Estetike prane Teatrit Turbina.Biznesi eshte ne gjendje pune, me qira mujore 35,000 leke/muaj., Arturbina

Botuar më 16/01/2022
8.000,00 euro

OKAZION! SHITET BIZNESI PARUKERI ESTETIKE

Klinetele e rregullt, xhiro e kenaqshme, e kompletuar me kushte bashkohore. Ambienti me qera. Cmimi diskutohet nga afer, Rruga Pjeter Budi, pas Ambasades Amerikane

Botuar më 15/01/2022

SHITET BIZNES PARUKERI ESTETIK / TRE REPARTE SHERBIMESH ESTETIKE + PARUKERI + NAIL BAR

Sip. 40m²,i kompletuar,me pajisje bashkekohore profesionale,i investuar,Sistem Kondicionim,Lokacion i favorshem.Atualisht ne gjendje pune,me klientele te ngritur prej 10vitesh, prane kopshiti zoologjik, me fasade xhami, i dukshem ne rrugen kryesore

Botuar më 15/01/2022
7.000,00 euro

MARKET JOENA

Eshte i interesuar per Partner Biznesi ne sektorin e fruta perimeve. Te interesuarit te kontaktojne ne numerin e telefonit, 21 Dhjetori, perballe Hotel Mondialit, prane Bar Oslo

Botuar më 14/01/2022

LISHENC PER AUTOSERVIS

Jap me qera lishencen per auto servis

Botuar më 12/01/2022
30.000 leke

SHES HOTEL NE PUNE NE QENDER TE TIRANES. OKAZION

Gjendja: shume e mire, Ne Qender Tiranes, shes Hotel ne pune prej 20 vitesh dhe me klientele. Siperfaqe ndertimi 310m2. Eshte me 4 katshe dhe ka 8 dhoma me banjo. Te mos telefonojne Agjensi Imobilare., Ne Qender te Tiranes

Botuar më 11/01/2022
615.000,00 euro

AMBIENT ME QERA

Gjendja: e mire, Jepet me qera objekt 55 m2 sip e brendshme+10 m2 jashte si dhe oborr e pershtatshme per çdo lloj bisnesi të vogël,objekti ka wc ,fasadë xhami, qepen.Për çdo lloj biznesi të vogël., Tiranë, rruga Thoma Koxhaj paranë pallateve Çabej

Botuar më 10/01/2022
20.000 leke

SHITET BIZNESI PARUKERI-ESTETIKE

Gjendja: shume e mire, Shitet biznesi Parukeri-Estetike prane Teatrit Turbina.Biznesi eshte ne gjendje pune, me qira mujore 35,000 leke/muaj., Arturbina

Botuar më 07/01/2022
8.000,00 euro
)