Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

OKAZION! SHITET BIZNES FARMACIE NE QENDER TE TIRANES!

Pershkrim

Shiten dhe rafte Farmacie, Kryqi me permasat 1x1., Per me teper informacion lutemi kontaktoni ne:

Karakteristika
Biznesi, Ne shitje, Paisje dyqanesh
Okazion! shitet biznes farmacie ne qender te tiranes!
2.000.000 leke

Botuar me 23/10/2018

Telefon