Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

OKAZION!! SHITET QENDER BIZNESI ME FUNKSION BUTIK, KOZMETIKE, RIPARIME RROBAQEPSIE, ORGANIZIM/DEKORIM EVENTESH SI DITELINDJE, DASMA, INAGURIME ETJ. VESHJE TE NDRYSHME PER FEMRA DHE PER MESHKUJ, FUSTANE ME QERA, INTIMO, VESHJE PER FEMIJE.

Karakteristika

Biznesi, Ne shitje, Shitje/qera aktiviteti
Okazion!! shitet qender biznesi me funksion butik, kozmetike, riparime rrobaqepsie, organizim/dekorim eventesh si ditelindje, dasma, inagurime etj. veshje te ndryshme per femra dhe per meshkuj, fustane me qera, intimo, veshje per femije.
Përshkrim

Biznesi eshte me klientele te ngritur, si edhe me ndjekshmeri ne rrjetet sociale: Instagram dhe Facebook per shitjet online. Fasade xhami me gjatesi 16 meter me pamje nga rruga., Hapesira e aktivitetit 120m², me qera 40.000 leke/muaji e negociueshme. Shitet per arsye emigrimi. Adresa: Rr. "Donald Trump", Kamez. Kontakto ne mob. ose Whapp


Botuar më 25/07/2021

Telefon
)