Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Top

OKAZION!!! SHITET BIZNESI RESTORANT ME PRODUKTE BIO, NE NJE NGA PIKAT ME TURISTIKE TE ZONES SE VAQARRIT

Biznes i ngritur prej shume vitesh. Totalisht i kompletuar, ne gjendje pune. Me klien...

Botuar më 16/06/2019
20.000,00 euro

OFERTE E LIMITUAR! SHITET OSE JEPET ME QERA BIZNES PICERI FAST FOOD BAR KAFE

Sip.totale 200m² +verande te perbashket, e kompletuar me kushte bashkohore te kohes....

Botuar më 12/06/2019

SHITET OSE JEPET ME QERA BIZNESI FURRE BUKE, ME KLIENTELE DHE PIKA SHPERNDARJE TE NGRITUR PREJ SHUME VITESH!

Totalisht i kompletuar me te gjitha paisjet perkatese, aktualisht ne pune., Adresa: P...

Botuar më 10/06/2019

DURRES, LAGJIA 6, RR. A. GOGA SHU=ITET AKTIVITETI I NJE SERVISI CELULARESH

Sapo kalon muzeun e deshmoreve, aktualisht ne pune. Shitet per arsye emigrimi,, DURRES

Botuar më 17/06/2019

OKAZION SHITET PER ARSYE EMGRIMI BIZNESI EMBELTORE BEHARI KLINETELE E RREGULLT , XHIRO E KENAQSHME, BIZNES I NGRITUR PREJ 13 VITESH.

E kompletuar totalisht, 10 frigorifere professional, makine prodhimi akullore, furre, brumatrice etj. Shitet per arsye emigrimi, Don Bosko

Botuar më 17/06/2019

OKAZION! SHITET BIZNESI I BAR KAFE

Biznes I ngritur prej tre vitesh, kliente e rregullt, pune e ngritur. I kompletuar totalisht me kushte bashkohore. 18.000 E i diskutueshem

Botuar më 17/06/2019

SHITET BIZNES DISTRIBUCIONI EKSLUZIV PER SHQIPERINE ME AKTIVITET KOZMETIKE “MUÇA COSMETICS”,

Ne funksion dhe me klientele te ngritur prej mbi 20 vitesh. Adresa: Prane Medresese, tek Concord Center. Te interesuarit mund te klikojne faqen tone te webit: www.mucacosmetics

Botuar më 16/06/2019

OKAZION!!! SHITET BIZNESI RESTORANT ME PRODUKTE BIO, NE NJE NGA PIKAT ME TURISTIKE TE ZONES SE VAQARRIT

Biznes i ngritur prej shume vitesh. Totalisht i kompletuar, ne gjendje pune. Me klientele te rregullt familjare. Kuzhine me gatime tradicionale te zones. Sip totale e ambjentit, 2000m², me lulishte dhe parkim. Shitet URGJENT per arsye shendetsore

Botuar më 16/06/2019
20.000,00 euro

OKAZION!! SHITET BIZNES MENZE – RESTORANTI, ME NJE SIP. TOTALE RRETH 180M²,

Biznes dhe klientele te ngritur prej 2 vitesh, xhiro e kenaqshme. Shitet per arsye familjare., Prane stacioni te trenit dhe Fakultetit te Shkencave, rr. "Haxhi Dalliu".

Botuar më 16/06/2019
1.219.263 leke

OKAZION SHITET BIZNES

Me kuverta, carcaf, batanije te ndryshme etj. Me klientel te rregullt, Brenda Tregut, tek Kodra e Institutit.

Botuar më 16/06/2019

SHITET BIZNESI DYQAN MISHI

Gjendja: shume e mire, i KOMPLETUAR, RR Gjergj Legisi, Blloku Gintash

Botuar më 16/06/2019
33.000 leke/muaj

SHITEN TE GJITHA PAJISJET E NJE KLINIKE DENTARE

Te perdorura dhe ne gjendje shume te mire. Poltrone e kompletuar totalisht, auto-clave, tavoline dhe stol poltroni, tavoline 3m me lavaman in casso, grafi dentare, aparat grafie,, mural

Botuar më 14/06/2019
2.500,00 euro

SHITET BIZNESI ZGARA E BLLOKUT

Ne gjendje pune. Xhiro ditore te kenaqshme, Rr. Abdyl Frasheri, prane sheshit Willson

Botuar më 14/06/2019