Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

OKAZION!! SHITET BIZNESI EMILY BOUTIQUE

Karakteristika

Biznesi, Ne shitje, Shitje/qera aktiviteti
Okazion!! shitet biznesi emily boutique, 10.000 euro
Përshkrim

Biznes i ngritur dhe me klientele serioze. Ne cmim perfshihen veshjet, manikinat, parketi, kondicioneri, pasqyrat kryesore, spotet ndricimet te gjitha te cilesise me te mire, Gjithashtu do ofrohet dhe faqja zyrtare e Instagramit me mbi 13K aktive me blerje Online. Ndodhet ne zonen me te mire ne Tirane, rr. Muhmet Gjollesha, afer ures Vasil Shanto

10.000,00 euro

Botuar më 18/10/2019

Telefon
)